Anasayfa / Chicago Bulls / Chicago Bulls – Miami Heat İddaa Tahmini (2) 19.03.23

Chicago Bulls – Miami Heat İddaa Tahmini (2) 19.03.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Chicago Bulls Pazar günü saat 03:00’da Miami Heat ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet ev sahibi lehine 4.5 handikap belirlemişler.

Bulls son 4 maçından 3 galibiyet çıkardı ve formda bir dönemin içerisinde, bu sayede de toplamda 32 galibiyet ulaşarak kendilerine averajla da olsa 10. sırada yani play-in potasında yer buldular. Evlerindeki son maçta da Batı’da kendileriyle benzer seviyede olan, denk rakipleri karşısında zorlansalar da uzatma sonunda 8 sayı kazanmayı başarmışlardı. Uzun süreli sakatlıkları bulunan Javonte Green ve Lonzo Ball’dan yine faydalanamayacaklar, Caruso’nun durumu ise maç saatinde belli olacak. 

Heat de rakibi son dönemde formda, son 4 maçlarından onlar da 3 galibiyet çıkardılar. Ancak deplasman karnelerinin sıkıntılı olduğunu da belirtelim. Evden uzaktaki son 5 maçlarından 4 tanesini kaybettiler, son olarak konferansın vasat ekiplerinden Orlando karşısında direnseler de uzatma sonunda 12 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. Butler 38 sayı, 5 ribaund ile takımını ayakta tutmaya çalışmış ama Adebayo ve Herro ona beklendiği kadar destek olamamışlardı… Bu maçta ise Lowry ve Zeller’dan faydalanamayacaklar. 

İki takımın son karşılamasında, 21 Aralık’da, Miami’ye konuk olan Chicago rakibini 10 sayı farkla yenmeyi başarmıştı. Vucevic 29 sayı, 12 ribaund, DeRozan 24 sayı, 4 ribaund, 5 asist ve LaVine 21 sayı, 6 ribaund, 7 asist ile o maçın yıldızları olmuşlardı. Bu maçta da koç Donovan’ın en güvendiği isimler olacaklar. Chicago, deplasmanda yendiği rakibini evinde de yenmek isteyecektir ki play-in yarışında yerlerini sağlaştırmak için artık taraftarları önünde hata yapma lüksleri kalmadı diyebiliriz. Deplasmanlarda zorlanan Miami karşısında kazanamasalar bile en azından son topa kadar direneceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (+4.5) – 1.47
intobet Oranı: MS 1 (+4.5) – 1.65
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Dallas Mavericks – Charlotte Hornets İddaa Tahmini (2) 25.03.23

NBA Batı ekiplerinden Dallas Mavericks Cumartesi günü saat 03:30’da Doğu ekibi Charlotte Hornets ile karşılaşacak. …