Anasayfa / Cholet / Cholet – Metropolitan Levallois İddaa Tahmini 27.01.24

Cholet – Metropolitan Levallois İddaa Tahmini 27.01.24

Fransa Betclic ELITE Pro A 21. hafta mücadelesinde Cholet Cuma günü saat 20:30’da Metropolitan Levallois ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet ev sahibinin limitini 86.5 olarak açıklamışlar. 

Cholet son 5 maçından 4 tanesini kazandı ve formda bir dönemden geçiyor. Bu sayede de 10 galibiyete ulaştılar, play-off potasına 8. sıradan da olsa kapak atmış durumdalar. Diğer yandan özellikle evlerindeki maçlarda hücumdaki etkili ve verimli performansları ile dikkat çektiklerini söyleyebiliriz. Son 2 maçta Le Mans’a 111 sayı ve Le Portel’e ise 89 sayı göndermişlerdi. Diğer yandan haftaiçi mesaisinde BCL sahnesinde konuk ettikleri Pro A’daki rakiplerinden Strasbourg’u da tam 98 sayı üreterek yendiklerinin altını çizelim.

Başkent ekibi Levallois ise şuanda ligin en zayıf halkası…. Sadece 3 galibiyet çıkarabildiler 20 maçın ardından ve elbette puan tablosunun dibine demir atmış durumdalar… Son 4 maçlarına baktığımızda ise savunmada sınıfta kaldıklarını, normalden de yumuşak olduklarını görebiliriz. O maçlardan 3 tanesinde potalarında 95, 85 ve 103 sayı görmüşlerdi! 

İki takım arasında net bir siklet farkı var ki bunu puan tablosundaki durumları da gösteriyor aslında. Ama asıl önemli olan nokta Cholet’nin son dönemde özellikle evinde ortaya koyduğu etkileyici hücum performansı ve Levallois’nın ise savunmada yumuşak kalması. Bu iki gerçekle beraber bu maç için öncelikli tercihim Cholet’nin 85 baremini zorlanmadan geçerek kazanacağı yönünde bir seçim olacak. 

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (86.5) – 1.44
intobet Oranı: EvSahibi ÜST (86.5) – 1.50
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Hırvatistan Ligi iddaa tahmin ve analizleri

GKK Sibenka – Dubrava İddaa Tahmini 20.02.24

Hırvatistan Ligi 20. hafta mücadelesinde GKK Sibenka Salı günü saat 20:00’da Dubrava ile karşılaşacak. Best10 …