Anasayfa / Fransa Betclic ELITE Pro A / Strasbourg – Paris Basketball İddaa Tahmini 27.01.24

Strasbourg – Paris Basketball İddaa Tahmini 27.01.24

Fransa Betclic ELITE Pro A 21. hafta mücadelesinde Strasbourg Cumartesi günü saat 20:30’da Paris Basketball ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 157.5 olarak açıklamışlar. 

Strasbourg bu sezonun orta altı takımlarından birisi. Üst üste 3 maçlarını kaybettikten sonra geçen hafta deplasmanda Limoges’u devirerek 9 galibiyete ulaştılar, play-off potasının bir adım dışında kalmış durumdalar. Diğer yandan evlerindeki performanslarına baktığımıdzda ise son 4 lig maçından 4 tanesinde ortak noktanın yüksek tempo ve hücum odaklı basketbol olduğunu görebiliriz. O maçlarda sırasıyla 165, 166 ve 168 sayı üretilmişti. 

Paris ise son dönemde bir düşüş yaşıyor, 3 maçtan ikisini kaybetti ve bu nedenle de 12 galibiyette kaldı. Lider Monaco’dan 5 galibiyet gerideler ama bir maçları da eksik. Ligdeki son 3 deplasman maçlarına baktığımızda ise savunmada sıkıntı yaşadıklarını görmüştük, o maçlardan ikisinde bize 159 ve 164 sayı izlettiler. Son olarak geçen hafta da bu senaryoya paralel şekilde konuk ettikleri güçlü Monaco karşısında savunmada sınıfta kalmışlar ve 85-92 ile kaybetmişlerdi.

Kağıt üstünde Paris, rakibinden daha kaliteli bir takım ve daha iyi basketbol oynuyorlar. Ancak deplasmanda olmalarının da etkisiyle taraf ve handikap bahisleri bence güvenilir değil. Diğer yandan iki takımın da tempoyu seven kısaları olduğunu, açık alanda etkili olduklarını biliyoruz. Ayrıca savunma konusunda da son haftalarda iyi durumda değiller. Bu donelerle beraber öncelikli tercihim toplam baremden üst seçeneği olacak. Bir tarafta Booth, Hooker, McGee diğer tarafta Shorts, Malcolm, Ward, Hifi gibi silahlar varken kazananın 80, kaybedenin de 75 baremini zorlanmadan aşmasını bekliyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (157.5) – 1.46
intobet Oranı: ÜST (157.5) – 1.62
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Yunanistan Ligi iddaa tahmin ve analizleri

BC Maroussi – Apollon Patras İddaa Tahmini 04.03.24

Yunanistan Ligi 19. hafta mücadelesinde BC Maroussi Pazartesi günü saat 18:15’de Apollon Patras ile karşılaşacak. …