Anasayfa / Çin Milli Takımı / Çin – Senegal İddaa Tahmini 07.07.19

Çin – Senegal İddaa Tahmini 07.07.19

FIBA U19 Dünya Kupası 15.sıra için oynanacak mücadelede Çin Pazar saat 11:00’da Senegal ile karşılaşacak. Bets10 Çin lehine 5.5 handikap belirlemişken İddaa ise henüz oranları netleştirmemiş.

Çin grup maçlarından sonra klasman maçlarında da varlık gösteremedi ve Rusya’ya 13, Letonya’ya 3 ve denk rakipleri Filipinler’e 14 sayı farkla kaybettiler. Guo’nun neredeyse tek başına sergilediği çaba da ancak bu kadar yeterli olabildi. 

Senegal da turnuvanın zayıf halkalarından biriydi. Ancak klasman maçında Yunanistan karşısında sergiledikleri direnç ile de alkışları toplamışlardı. Birkam Faye onlar adına turnuvanın en önemli kazancı oldu diyebiliriz. Ancak son maçta Yeni Zelanda karşısında hücumda yine durdular ve sadece 71 sayı bulabildiler.

Turnuvanın iki zayıf takım 15 ve 16.sıradaki yerlerini belirlemek için kapışacaklar. Yani denk güçlerin kapışması diyebiliriz. Ancak Faye liderliğinde Senegal’in son maçlarda daha iyi görüntü verdiği de bir gerçek. Bu maçta atletik özelliklerini ve sert savunmalarını ön plana çıkararak Çin’i handikapı zor da olsa aşarak yenebileceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 2 (-5.5) / 1.84
Güven İndeksi: 7/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Eurocup basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Promitheas – Ratiopharm Ulm İddaa Tahmini 20.11.19

7DAYS EuroCup 8.hafta mücadelesinde Promitheas Çarşamba saat 20:30’da Ratiopharm Ulm ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı …