Güncel
Anasayfa / FIBA U19 Dünya Şampiyonası / Filipinler – Yeni Zelanda İddaa Tahmini 07.07.19

Filipinler – Yeni Zelanda İddaa Tahmini 07.07.19

FIBA U19 Dünya Kupası 13.lük maçında Filipinler Pazar saat 13:15’de Yeni Zelanda ile karşılaşacak. Bets10 Filipinler lehine 8.5 handikap belirlemişken İddaa ise henüz oranları netleştirmemiş.

Filipinler turnuvanın zayıf halkalarından biri olarak çıktı gruplardan ve çeyrek finalde Sırbistan’a ve sonra da ilk klasman maçında Avusturalya’ya da tam 22 sayı farkla yenildi. Ancak sonrasında denk rakiplerinden Çin’i yenerek buraya kadar geldiler. Ildefonso ve Sotto onları adına öne çıkan isimler oldular bu turnuvada.

Yeni Zelanda ise gruplardan vasat bir takım olarak çıktıktan sonra çeyrek finalde turnuvanın flaş takımı Mali’ye sonra da ilk klasman maçında Arjantin’e farklı yenildi. Ancak ardından denk rakiplerinden biri olan Senegal’i tam 16 sayı farkla yenerek buraya kadar geldiler. Darling ve Moors bu maçta da en önemli kozları olacaklar.

İki ekip de turnuvada beklentileri karşıladılar. Buralardan daha yukarı sıralarda olmaları biraz sürpriz olacaktı. Denk güçlerin kapışması gibi görünse de Yeni Zelanda daha komple bir takım ve pota altında daha çok silahı var. Filipinler’in turnuva boyunca zorlandığı gibi yine boyalı alan savunmasında zorlanacağını ve kaybetmesini beklediğim maçta handikapta da kalamayacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 2 (-8.5) / 1.83
Güven İndeksi: 8/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Karadağ – Slovenya İddaa Tahmini 21.07.19

FIBA U20 Avrupa Şampiyonası 11.lik mücadelesinde Karadağ Pazar saat 16:00’da Slovenya ile karşılaşacak. İddaa bu …