Anasayfa / Cleveland Cavaliers / Cleveland Cavaliers – Detroit Pistons İddaa Tahmini 01.02.24

Cleveland Cavaliers – Detroit Pistons İddaa Tahmini 01.02.24

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Cleveland Cavaliers Perşembe günü saat 03:00’da Detroit Pistons ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 10.5 handikap belirlemişler. 

Cavs son dönemin formda ekiplerinden birisi. Son 5 maçlarından 4 tanesini kazandılar ve bu sayede de 28 galibiyete ulaşarak kendilerine 4. sırada yer buldular. Ayrıca evlerindeki karnelerine baktığımızda da 7 maçlarını üst üste kazandıklarını gördük. Son olarak Batı’nın güçlü rakiplerinden Clippers’ı konuk etmişler ve 10 sayı farkla net bir galibiyete imza atmışlardı. Garland ve Allen’ın durumları belirsiz, başka önemli bir eksikleri yok. 

Pistons ligin en zayıf halkalarından birisi konumunda. Evet son 3 maçlarından ikisini kazandılar ama bu sayede ancak 6. galibiyetlerine ulaşabildiler… Üstelik bu galibiyetlerin ikisi de evlerinde ve birisi denk rakiplerinden Hornets karşısındaydı. Diğer ise büyük bir sürprizdi, Batı’nın flaş takımlarından birisi olan Thunder’ı tam 16 sayı farkla geçmişlerdi! Bu maçta Stewart dışında tam kadro olacakları belirtiliyor. 

İki takım arasında elbette net bir siklet farkı var. Cavs, konferansın ilk 4 takımlarından biriyken Pistons ise son sıraların abonesi konumunda bir ekip. Evet son maçlarda biraz kıpırdandılar ama bunlar iç saha maçlarıydı ve genelde dişlerine göre rakipler, Hornets, Wizards vb takımlara karşısında alınan galibiyetlerdi. Son dönemin formda takımı Cavs’ın Mitchell, LeVert, Mobley gibi silahlarla işini şansa bırakmayacağını, zayıf rakibini net bir skorla, çift haneli farklarla geçeceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-10.5) – 1.44
intobet Oranı: MS 1 (-10.5) – 1.67
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Brooklyn Nets – Memphis Grizzlies İddaa Tahmini 05.03.24

NBA Doğu Konferansı ekibi Brooklyn Nets Salı günü saat 03:30’da Batı ekibi Memphis Grizzlies ile …