Anasayfa / İddaa Tahminleri / Washington Wizards – Los Angeles Clippers İddaa Tahmini 01.02.24

Washington Wizards – Los Angeles Clippers İddaa Tahmini 01.02.24

NBA Doğu Konferansı ekibi Washington Wizards Perşembe günü saat 03:00’da Batı ekibi Los Angeles Clippers ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 ev sahibi lehine 9.5 handikap belirlemişler. 

Wizards ligin zayıf halkalarından birisi. Evet son 2 maçlarını üst üste kazandılar ama bunlar ancak 9. galibiyetlerine ulaşmalarını sağladı, play-in potasından bile tam 11 galibiyet geride kalmış durumdalar… Ayrıca bu galibiyetlerin Detroit ve San Antonio gibi denk rakiplere karşı geldiğini de belirtelim ki ilginçtir ikisi de deplasmanda geldi. Evlerindeki son maçta Jazz karşısında varlık gösterememişler ve 15 sayı fark yemişlerdi. Shamet ve Livers’dan faydalanamayacaklar. 

Clippers cephesinde ise işler yolunda diyebiliriz. Son 5 maçlarından 4 galibiyet çıkardılar ve bu sayede de 30 galibiyete ulaşarak kendilerine 4. sırada yer buldular, lider Wolves’dan 3 galibiyet gerideler evet ama aynı zamanda 2 maçları da eksik… Evden uzaktaki performanslarına baktığımızda ise son 3 maçta Raptors’u 20 sayı ve Boston’u 19 sayı farkla geçtikten sonra Cavs’a direnememişler, 10 sayı farkla yenilmişlerdi. Zubac’dan yine faydalanamayacaklar, George’un durumu ise henüz net değil. 

İki takım arasında net bir seviye farkı var. Clippers, Batı’nın zirve takipçilerinden birisi maç eksiği ile beraber. Son dönemde de Doğu ekiplerine karşı deplasman turnesinde gayet iyi sonuçlar almış, Raptors ve Boston’u çift haneli farklarla geçmeyi bilmişti. Wizards gibi kendi sikletlerinde olmayan zayıf rakip karşısında da deplasmanda olmalarına rağmen Kawhi ve Harden liderliğinde sorun yaşamadan çift haneli farkları bulabileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-9.5) – 1.47
Bets10 Oranı: MS 2 (-9.5) – 1.75
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Mitteldeutscher – Rostock İddaa Tahmini 02.03.24

Almanya easyCredit BBL 22. hafta mücadelesinde Mitteldeutscher Cumartesi günü saat 20:30’da Rostock ile karşılaşacak. Hem …