Anasayfa / Cleveland Cavaliers / Cleveland Cavaliers – Miami Heat İddaa Tahmini 21.03.24

Cleveland Cavaliers – Miami Heat İddaa Tahmini 21.03.24

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Cleveland Cavaliers Perşembe günü saat 02:00’da Miami Heat ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Betroad toplam sayı limitini 209.5 olarak açıklamışlar. 

Cavs son 3 maçtan 2 tanesini kazanarak kötü gidişata dur demişti. Bu sayede de 43 galibiyete ulaştılar ve kendilerine 3. sırada yer buldular, hatta 2. sıradaki Bucks’dan sadece 1 adım uzaktalar. Bu 3 maçlık sekanstaki iki maçta ortak noktanın galibiyetler dışında düşük skorlar olduğunu da görebiliriz, bize 211’şer sayı izletmişlerdi. Bu maçta ilk beşin 3 önemli isiminden faydalanamayacaklarını belirtelim, Mitchell, Strus ve Mobley sahada yer alamayacaklar. 

Heat de rakibi gibi son 3 maçtan ikisini kazandı ve bu sayede de kendilerine 37 galibiyetle 8. sırada yer buldular. Ana hedefleri olan 6. sıradan, yani play-off yarışından ise 2 adım uzaktalar. Son 4 maçlarına baktığımızda ise ortak noktanın düşük tempo ve kısır hücum performansları olduğunu görebiliriz. Son olarak konuk oldukları denk rakiplerinden Sixers’a direnmişler ama 98-91’lik skorla kaybetmekten kurtulamamışlardı. Bu maçta Adebayo, Herro, Love, Robinson gibi önemli silahlarını kullanamayacaklar. 

İki takım da son dönemde bize düşük skorlu mücadeleler izlettiler. Bunun bir nedeni savunmada sert ve disiplinli performansları iken diğer bir neden de eksiklerin, sakatlıkların da etkisiyle hücumda yaşadıkları yetenek problemiydi. Bu maçta da savunma odaklı bir basketbol sergileyeceklerini, bir tarafta Mitchell, Strus, Mobley, diğer tarafta Adebayo, Herro, Love, Robinson gibi isimlerin olmamasının üretimde yine sorun yaratacağını tahmin ediyorum. Bu nedenle de ana tercihim toplam baremden alt seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: ALT (209.5) – 1.48
Betroad Oranı: ALT (209.5) – 1.65
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

FIBA Şampiyonlar Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Tenerife – Tofaş İddaa Tahmini 17.04.24

FIBA Şampiyonlar Ligi çeyrek final serisi 3. ve son maçında Tenerife Çarşamba günü saat 21:00’da …