Güncel
Anasayfa / Detroit Pistons / Detroit Pistons – Indiana Pacers İddaa Tahmini 21.03.24

Detroit Pistons – Indiana Pacers İddaa Tahmini 21.03.24

NBA Doğu Konferansı mücadelesine Detroit Pistons Perşembe günü saat 02:00’da Indiana Pacers ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Hovarda misafir takımın limitini 121.5 olarak açıklamışlar. 

Pistons son 3 maçını üst üste kaybetti ve bu nedenle de 12 galibiyette kaldı, artık play-in şansları kalmadığı için formalite için sahaya çıkıyorlar. Son maçlarında da güçlü Boston karşısında özellikle savummada varlık gösterememişler ve 119-94 gibi ciddi bir farkla kaybetmişlerdi. Bu maçta Fontecchio, Grimes, ve Gibson gibi önemli silahlardan faydalanamayacaklarının da altını tekrar çizelim.

Pacers ise son 3 maçtan 2 tanesini kaybetti ve bu nedenle de 38 galibiyette kaldı, fakat halen 7. sıradan play-off potasına girmeyi başarmış durumdalar. Evden uzaktaki karnelerine baktığımızda 3 maçlarını da üst üste kazandıklarını görüyoruz, o maçlardan ikisinde ortak nokta ise etkili hücum performansları olmuştu kuşkusuz. Sırasıyla Dallas potasına 137 sayı ve Thunder potasına ise 121 sayı göndermişlerdi. Önemli bir eksikleri yok bu maç öncesinde.

İki takım arasında elbette bir siklet farkı var. Pacers sonuçta bir play-off takımı, Pistons ise sadece konferansın değil, ligin en zayıf halkalarından birisi. Özellikle savunmada zorlandıkları bir çok maç izledik. Bu maçta da Pacers’ın Haliburton, Tuner, Siakam’dan oluşan etkili hücum silahlarına karşı ayakta kalmakta zorlanacaklarını tahmin ediyorum. Pacers’ın kazanmasını beklediğim maçta 120 baremini de geçeceğini öngörüyorum. 

İddaa Oranı: Deplasman ÜST (121.5) – 1.49
Hovarda Oranı: Deplasman ÜST (121.5) – 1.79
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İtalya Serie A Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Pesaro – Pistoia İddaa Tahmini 13.04.24

İtalya Lega Basket Serie A 27. hafta mücadelesinde Pesaro Cumartesi günü saat 21:30’da Pistoia ile …