Anasayfa / Cleveland Cavaliers / Cleveland Cavaliers – Orlando Magic İddaa Tahmini 05.05.24

Cleveland Cavaliers – Orlando Magic İddaa Tahmini 05.05.24

NBA Doğu Konferansı çeyrek final serisi 7. ve son maçında Cleveland Cavaliers Pazar günü saat 20:00’da Orlando Magic ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de intobet misafir takım lehine 4.5 handikap belirlemişler. 

Cavs normal sezonu 3. sırada bitirdiği için seriye saha avantajı ile başlamıştı ve bunu da iyi kullandı şuana kadar. 3 deplasman maçında kötü sonuçlarla kaybetmelerine rağmen evlerinde zaman zaman zorlansalar da 3 maçta hata yapmadan seriyi eşitlediler ve tamam mı devam mı maçı için tekrar evlerine döndüler. Ancak buradaki son maçı, 1 Mayıs’da epey zorlanarak kazanabilmişlerdi. Magic’in son topa kadar işin içinde kalmasına engel olamamışlar, 104-103 ile kazanmışlardı. Son maçta forma giyemeyen yıldız uzun Allen’ın durumu belirsizliğini koruyor. 

Genç ve potansiyelli oyunculardan kurulu olan, bu sezonun flaş takımlarından biri olarak kabul edilen Magic ise 6. sıradan gelen bir takım olarak evindeki maçlarda sergilediği dominant performanslar dikkat çekti. Nitekim 4 Mayıs’daki son maçta da rakibin All-Star skoreri Mitchell’ın tam 50 sayılık peformansına rağmen 103-96’kık skorla kazanmayı başarmışlar ve seriyi son maç için tekrar Cleveland’a taşımışlardı. Harris’in durumu maç saatinde belli olacak, başka eksikleri yok. 

Cavs, hem kalite hem de tecrübe anlamında bir adım öndeydi seri başlarken ki buna bir de saha avantajı eklenince seride bu kadar zorlanmayacakları öngörülüyordu. Ancak Orlando genç yıldızları Wagner ve Banchero liderliğinde kolay lokma olmadığını gösterdi. Hatta buradaki son maçta da pes etmediler, son nefeste 1 sayı ile kaybettiler. Serinin 6. maçını da evlerinde Mitchell’ın 50 sayılık performansına rağmen kazanabildikleri için bana göre psikolojik üstünlük onlara geçti. Bu tamam mı devam mı maçında da kolay pes etmeyeceklerini, kaybetseler de handikapı koruyabileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (+4.5) – 1.53
intobet Oranı: MS 2 (+4.5) – 1.71
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Leones de Ponce – Piratas de Quebradillas İddaa Tahmini 28.05.24

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde Leones de Ponce Salı günü saat 03:00’da Piratas de …