Anasayfa / Cocodrilos / Cocodrilos – Heroes de Falcon İddaa Tahmini 05.06.24

Cocodrilos – Heroes de Falcon İddaa Tahmini 05.06.24

Venezüela Ligi 2. grup mücadelesinde Cocodrilos Perşembe günü saat 02:00’da Heroes de Falcon ile karşılaşacak. intobet misafir takım lehine 6.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Cocodrilos son 5 maçından 4 tanesini kazanırken, 10 galibiyet elde etti. Bu sayede de 2. sırada yer aldılar. Evlerindeki performanslarına baktığımızda ise son 5 maçlarından 4 tanesini kazandıklarını gördük. 3 Haziran’daki son maçta ise deplasmanda olmalarına rağmen Marinos engeline takılmamışlar ve 3 sayı farkla geçmişlerdi. O maçta Silverio 17 sayı, 3 ribaund, 5 asist, Smith 14 sayı, 5 ribaund ve Guerrero 13 sayı, 8 ribanud ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi. 

Falcon ise son 3 maçtan ikisini kazandı, onların da formda olduklarını söyleyebiliriz. Ancak toplamda 7 galibiyette kaldıkları için 4. sıradalar. Yine de hedefleri olan play-off potasında yer aldıklarını belirtelim tabi. Konu deplasman karnelerine gelince ise işler pek yolunda değil, 5 maçtan 3 tanesini kaybettiler. Son deplasman maçlarında ise Panteras karşısında hücumda sınıfta kalmışlar ve 8 sayı farkla yenilmişlerdi. 

İki takım arasında bir siklet farkı olduğunu düşünüyorum. Özellikle konu iç saha performansı olunca Cocodrilos net olarak bir adım önde. Evlerinde son dönemde olduğu gibi yine hata yapmayacaklarını düşünüyorum. 20 Mayıs’daki son karşılaşmalarında da zaten deplasmanda olmalarına rağmen rakiplerini yenmeyi bilmişlerdi. Bu maçta da Silverio, Smith, Guerrero gibi silahlarla düşük handikapı da geçerek kazanabileceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.67
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Piratas de Quebradillas – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 23.06.24

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde Piratas de Quebradillas Pazar günü saat 03:00’da Capitanes de …