Anasayfa / Arjantin Ligi / CA Platense – Obras Sanita İddaa Tahmini 06.06.24

CA Platense – Obras Sanita İddaa Tahmini 06.06.24

Arjantin Ligi play-off ilk turu 5. ve son maçında CA Platense Perşembe günü saat 02:30’da Obras Sanita ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 159.5 olarak açıklamışlar. 

Platense normal sezonu 8. sırada bitirdiği için bu seride ev sahibi avantajına sahipti ama evindeki ilk maçı kazandıktan sonra ikinci maçı kaybederek rakibin servis kırmasına olanak tanımış oldu. Sonrasında deplasmandaki ilk maçta, reaksiyon gösterebilecekleri en uygun maçta gerekeni yaparak yine etkili bir savunmayla kazandılar, seriyi 2-1’e getirdiler. Ama deplasmanda bir kez daha sürpriz yapamayınca seri 2-2’ye geldi. Şimdi evlerinde tamam mı devam mı maçına çıkıyorlar. 

Obras sezonu 9. sırada bitirdiği için zaten bu seriye dezavantajlı başlamıştı. Aslında deplasmandaki ikinci maçta etkili bir hücum performansı sayesinde servis kırmıştı. Ama hemen ardından serinin 3. maçında, yani evlerindeki ilk maçta rakibin sert savunmasına takılara farklı kaybettiler ve seride geri düşerken saha avantajını da kaybetmiş oldular… Evet sonrasında evlerinde tekrar hata yapmadan durumu eşitlediler fakat artık tamam mı devam mı maçında deplasmanda çıkmak durumundalar… 

İki takım arasında bir siklet farkı olmadığını seri boyunca gördük, birbirlerini deplasmanda yenmeyi başardılar ve bu sayede de seri 2-2’de kitlendi zaten… Ancak bu nedenle seriye saha avantajı ile başlayan Platense sonunda da bu avantajı korumayı başardı. Her ne kadar ibre onlardan yana olsa da taraf bahsi açısından zor bir maç olacağını düşünüyorum. Diğer yandan serideki 4 maçtan üçünde trend sert savunma ve düşük skordu, bize sırasıyla 147 sayı, 142 sayı, 142 sayı izletmişlerdi. Bu maçta da farklı bir senaryo beklemiyorum. 

İddaa Oranı: ALT (159.5) – 1.61
intobet Oranı: ALT (159.5) – 1.69
Güven Endeksi: 7 Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Polonya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Trefl Sopot – Wilki Morskie Szczecin İddaa Tahmini 16.05.24

Polonya Ligi final serisi 7. ve son maçında Trefl Sopot Pazar günü saat 21:00’da Wilki …