Anasayfa / Capitans de Arecibo / Capitanes De Arecibo – Piratas de Quebradillas İddaa Tahmini 06.06.24

Capitanes De Arecibo – Piratas de Quebradillas İddaa Tahmini 06.06.24

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde Capitanes De Arecibo Perşembe günü saat 03:00’da Piratas de Quebradillas ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de Rexbet misafir takım lehine 6.5 handikap belirlemişler. 

Arecibo sadece grubun değil, ligin en iyi takımlarından birisi. Nitekim son 3 maçlarından ikisini kazanmarak yüzde 79.2’lik bir galibiyet oranına ulaştılar ve bu da onların liderlik koltuğunda oturmayı sürdürmesini sağladı. Ayrıca bu sezon evlerinde oynadıkları 12 maçtan tam 11 galibiyet çıkardıklarının da altını çizelim. Son olarak dişli rakiplerden biri olan San German’ı 98-90’lık skorla geçmişlerdi. 

Quebradillas ise rakibinin aksine formsuz bir dönemden geçiyor, son 3 maçlarından ikisini kaybettiler ve bu nedenle de 11 galibiyette kaldılar. Evet zirve yarışından epey uzaklaştılar ama ilk 4 sıra yani play-off bileti için halen iddialı takımlardan biri konumudalar. Deplasman karnelerine bakınca ise işlerin yolunda gitmediğini görüyoruz, son 2 maçlarını üst üste kaybettiler. Konuk oldukları Cangrejeros’dan 27 sayı fark yerken, Ponce’ye ise direnseler de 4 sayı farkla kaybettiler. 

İki takım arasındaki siklet farkını aslında bize puan durumu da söylüyor. Arecibo sadece grubun değil, tüm ligin en iyi galibiyet yüzdesines sahip takımı. Özellikle evlerindeki maçlarda dominant performanslara imza atıyorlar. Açıkçası bu maçta da formsuz ve kendi sikletlerinde olmayan bir rakip karşısında hata yapacaklarını düşünmüyorum. 2 Haziran’da deplasmanda 2 sayı farkla yendikleri rakiplerini bu kez kendi sahalarında handikapı geçerek yeneceklerini tahmin ediyorum 

İddaa Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.60
Rexbet Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.68
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Alba Berlin – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 12.06.24

Almanya easyCredit BBL final serisi 3. maçında Alba Berlin Çarşamba günü saat 21:30’da FC Bayern …