Anasayfa / Criollas de Caguas / Gigantes de Carolina – Criollos de Caguas İddaa Tahmini 06.06.24

Gigantes de Carolina – Criollos de Caguas İddaa Tahmini 06.06.24

Porto Riko Ligi B grubu mücadelesinde Gigantes de Carolina Perşembe günü saat 03:00’da Criollos de Caguas ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de Betroad misafir takım lehine 4.5 handikap belirlemişler. 

Carolina son dönemin formda ekiplerinden birisi. 4 galibiyetlik bir seriyle, yüksek moralle geliyorlar bu maça. Evlerindeki performanslarına baktığımızda ise son 2 maçlarında güçlü Arecibo’yu 12 sayı ve denk rakiplerden Cangrejeros’u ise son nefeste 2 sayı farkla geçmişlerdi. 2 gün önceki son sınavlarında ise konuk oldukları Manati’yi tam 15 sayı farkla rahat bir şekilde geçtiklerinin altını çizelim. 

Caguas ise son dönemde pek iyi durumda değil, son 3 maçtan ikisini kaybetti. Buna rağmen topaldıkları 13 galibiyetle beraber yüzde 56.5’lik kazanma oranı sayesinde kendilerine ilk 4 sırada yer bulmuş durumdalar. Deplasman karnelerine baktığımızda ise son 4 maçtan 3 tanesini kaybettiklerini gördük, orada da işler yolunda değil. 4 Haziran’daki son sınavlarında ise evlerinde olmalarına rağmen Cangrejeros’a direnememişler ve tam 15 sayı fark yemişlerdi…

İki takım daha yeni, 30 Mayıs’da karşılaşmışlar ve Carolina deplasmanda olmasına rağmen rakibini 5 sayı farkla geçmeyi bilmişti. Son dönemde sergiledikleri performanslara ve form grafiğine bakınca Carolina’nın ev sahibi avantajıyla beraber bu maçta da favori olacağını söylemek yanlış olmaz. 4 maçtır kaybetmeyen Carolina’nın Goodwin, Conditt, James Jr., Waters gibi silahlarla bu maçta da hata yapmayacağını, düşük farkla da olsa kazanmasını bekliyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.67
Betroad Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.63
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Alba Berlin – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 12.06.24

Almanya easyCredit BBL final serisi 3. maçında Alba Berlin Çarşamba günü saat 21:30’da FC Bayern …