Anasayfa / Cangrejeros / Osos de Manati – Cangrejeros de Santurce İddaa Tahmini 06.06.24

Osos de Manati – Cangrejeros de Santurce İddaa Tahmini 06.06.24

Porto Riko Ligi B grubu mücadelesinde Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da Cangrejeros de Santurce ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de Hovarda toplam sayı limitini 188.5 olarak açıklamışlar. 

Manati son 3 maçını üst üste kaybetti ve 11 galibiyette kaldı. Şuana kadar aldıkları sonuçlarla yüzde 44’lük bir galibiyet oranı yakaladılar ve bu nedenle de 5. sıradalar, play-off potasının bir adım gerisindeler. Evlerindeki performansları da pek iç açıcı değil… Bunun yanında son 2 maçlarını üst üste kaybederken bir diğer ortak nokta ise yüksek tempo, yumuşak savunma ve bol skordu, sırasıyla 219 sayı ve 197 sayı üretilmişti o maçlarda. 

Cangrejeros da son dönemde pek formda değil, son 3 maçlarından ikisini kaybettiler ve bu nedenle de 12 galibiyette kaldıular. Ancak yakaladıkları yüzde 52.2’lik galibiyet oranı sayesinde kendilerine 3. sırada, play-off potasında yer bulmayı başardılar. Deplasman karnelerine baktığımızda ise sonuçlardan bağımsız olarak son 2 maçtaki ortak noktanın yüksek tempo ve bol skor olduğunu görebiliriz, sırasıyla 188 sayı ve 193 sayı üretilmişti o maçlarda. 

İki takım arasında bir siklet farkı olduğunu söylemek doğru olmaz. Bu nedenle de bana göre taraf ya da handikap bahsi açısından zor bir maç. Diğer yandan iki takımın da son dönemde tempoyu forse ettiğini, savunmada yumuşak kaldığını biliyoruz. Bu maçta da farklı bir senaryo beklemiyorum açıkçası. İki takımın da tempoya çanak tutacaklarını ve birbirlerinin savunma zaaflarını zorlanmadan cezalandırarak bize yüksek skorlu bir mücadele izlettireceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (188.5) – 1.67
Hovarda Oranı: ÜST (188.5) – 1.78
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Piratas de Quebradillas – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 23.06.24

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde Piratas de Quebradillas Pazar günü saat 03:00’da Capitanes de …