Anasayfa / Colonias Gold / Colonias Gold – Deportivo Campoalto İddaa Tahmini 03.09.23

Colonias Gold – Deportivo Campoalto İddaa Tahmini 03.09.23

Paraguay Ligi mücadelesinde Colonias Gold Pazar günü saat 01:30’da Deportivo Campoalto ile karşılaşacak. intobet misafir takım lehine 23.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Colonias sezona iyi başlayan takımlardan birisi, nitekim son 2 maçlarını üst üste kazanarak da ne kadar formda olduklarını göstermişlerdi. Önce deplasmanda Olimpia’yı 3 sayı farkla geçmişler sonra da 31 Ağustos’da konuk oldukları bu maçtaki zayıf rakipleri Campoalto’yı 65-92 gibi net bir skorla sahadan silmişlerdi adeta. O son maçta Nehemias 25 sayı, 8 ribaund, 6 asist, Galarza 14 sayı, 4 ribaund ve Peralta 13 sayı, 7 ribaund, 5 asist ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi.

Campoalto ligin en zayıf halkası şuanda. İlk 5 maçlarının tamamını kaybettiler, halen ilk galibiyetlerini arıyorlar… Rakipler onlara ortalama 23 sayı farkla üstünlük kurdular. Ancak son 2 maçlarında bu ortalamanın da üstünde farklar yediler, hezimete uğradılar üst üste. Önce deplasmanda San Jose’den tam 34 sayı fark yemişler, sonra da belirttiğim gibi 31 Ağustos’da konuk ettikleri bu maçtaki rakipleri Colonias’a 27 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. 

İki takım arasında nasıl bir kalite ve seviye farkı olduğunu daha 3 gün önce bu kez Campoalto’nun sahasında görmüştük. Şimdi Colonias kendi sahasında oynamanın da avantajıyla bir kez daha rakibine net bir üstünlük kuracaktır diye düşünüyorum. Nehemias, Galarza, Peralta üçlsünün liderliğinde bir kez daha kazanırken, yine rakibin direncini erkenden kıracaklarını ve ilk maçtaki gibi 20 üstünde farklarla kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 1 (-23.5) – 1.71
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

UCAM Murcia – Tenerife İddaa Tahmini 30.09.23

İspanya Liga Endesa 3. hafta mücadelesinde UCAM Murcia Cumartesi günü saat 21:45’de Tenerife ile karşılaşacak. …