Anasayfa / Basquet Girona / Girona – Joventut Badalona İddaa Tahmini 02.09.23

Girona – Joventut Badalona İddaa Tahmini 02.09.23

Hazırlık Maçları kapsamında Sant Julià Vilatorta’da, yani tarafsız sahada oynanacak mücadelede Girona Cumartesi günü saat 21:30’da Joventut Badalona ile karşılaşacak. intobet Badalona’nın galibiyeti için oranı 1.48 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Girona yeni koçu Camps yönetiminde sezona hazırlanıyor ve bu sezon da ana hedefleri ligde kalıcı olmak, düşme potasından uzak durmak olacak. Kadroda önemli değişiklikler yaptılar; Figueras, John Jenkins, Kameron Taylor, Garino, Prkacin, Jeremiah Hill, Miletic ile yollar ayrıldı. Buna karşın Iroegbu, Markel Brown, Susinskas, Pons, Djordjevic ve Goloman takımın yeni silahları olacaklar. Geçen sezon da takımda yer alan Quino Colom, Fjellerup ve Vila da yine önemli parçalar konumundalar elbette.

Badalona ise yine hem EuroCup hem de Endesa’da yer alacak ve hedefleri iki kulvarda da son 8 takım arasında yer almak. Koç Duran ile yola devam ederken kadrolarını da güçlendirdiklerini söyleyebiliriz. Evet Guy, Parra, Ellenson, Birgander gibi önemli kayıplar yaşadılar belki ama buna karşın Andrew Andrews, Deshaun Thomas, Onuaku gibi tecrübeli isimleri de kadrolarına kattılar. Vives, Feliz, Ribas, Busquets, Brodziansky ve Tomic yine takımın değerli paçarları olmaya devam edecekler. Dominik ile Dünya Kupası’nda yer alan Feliz dışında eksikleri yok. 

Girona ilk hazırlık maçını tekrar BBL’ye dönen Alman ekibi Vechta ile yaptı ve zaman zaman zorlansa da 85-79’luk skorla kazanmayı bildi. Badalona ise Euoleague ekiplerinden Valencia karşısında dirense de sonunu getirememiş ve 72-79’luk skorla kaybetmişti. Girona karşısında daha üstün bir oyun sergileyeceklerini, özellikle pota altında Brodziansky, Onuaku, Tomic üçlüsü ile bir değil birkaç adım önde olacaklarını düşünüyorum. Bu nedenle de tercihim Badalona galibiyeti olacak ama hazırlık maçı olduğu için handikap riskine girmeyeceğim. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 2 – 1.48
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Alba Berlin – Crailsheim Merlins İddaa Tahmini 02.10.23

Almanya easyCredit BBL ikinci hafta mücadelesinde Alba Berlin Pazartesi günü saat 19:30’da Crailsheim Merlins ile …