Anasayfa / Correcaminos / Correcaminos – Fuerza Regia İddaa Tahmini 19.09.23

Correcaminos – Fuerza Regia İddaa Tahmini 19.09.23

Meksika Ligi Doğu grubu mücadelesinde Correcaminos Salı günü saat 04:00’da Fuerza Regia ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet ev sahibi lehine 10.5 handikap belirlemişler. 

Correcaminos sadece bu grubun değil, ligin en zayıf halkalarından birisi. Şuana kadar çıktıkları 11 maçtan sadece ama sadece 1 galibiyet alabildiler… Son 2 maçlarında ise sadece kaybetmediler, hezimete uğradılar! Önce deplasmanda Mineros’a tam 36 sayı farkla sonra da yine burada kendi sahalarında yine Fuerza’ya 16 sayı farkla kaybetmekten kurtulamamışlardı. Bu maçın sadece bir gün önce, 18 Eylül’de oynandığını hatırlatalım.

Fuerza ise sadece grubun değil, tüm ligin en güçlü, en diri takımlarından birisi. Şuana kadar çıktıkları 11 maçtan 10 tanesini kazanadılar ve tabiki liderlik koltuğunda oturuyorlar. Son 3 deplasman maçlarını da üst üste kazandılar ve bunu yaparken rakiplere sırasıyla 13, 22 ve 16 sayı farkla üstünlük kurmuşlardı. Son olarak daha dün yine bu sahada rakiplerini 79-95 gibi net bir skorla yendiklerini tekrar hatırlatalım. 

İki takım arasında elbette net bir siklet farkı var. Fuerza her alanda rakibinden bir değil birkaç gömlek yukarıda. Bunu zaten puan tablosuna baktığımızda da görüyoruz, Fuerza zirvedeyken, Correcaminos ise dibe vurmuş durumda… Bu maçta da tablodaki durumlarının net olarak sahaya yansıyacağını düşünüyorum. Fuerza’nın daha dün 16 sayı farkla yendiği rakibi karşısında yine sürprize izin vermeyerek çift haneli farklarla tekrar kazanmasını bekliyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-10.5) – 1.74
intobet Oranı: MS 2 (-10.5) – 1.86
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

UCAM Murcia – Tenerife İddaa Tahmini 30.09.23

İspanya Liga Endesa 3. hafta mücadelesinde UCAM Murcia Cumartesi günü saat 21:45’de Tenerife ile karşılaşacak. …