Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Crailsheim Merlins – Gottingen İddaa Tahmini 23.03.24

Crailsheim Merlins – Gottingen İddaa Tahmini 23.03.24

Almanya easyCredit BBL 25. hafta mücadelesinde Crailsheim Merlins Cumartesi günü saat 22:00’da Gottingen ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de intobet toplam sayı limitini 174.5 olarak açıklamışlar. 

Merlins ligin şuanda en zayıf halkası. 24 maçtan sadece 4 galibiyet alabildiler ve son sırada yer alıyorlar. Düşme hattından kurtulabilmek için en yakın rakipleri ile aralarında 2 galibiyetlik fark var. Yani kalan 10 maçta şansları devam ediyor elbette. Evlerindeki son 2 maçta üst üste gelen mağlubiyetler dışında bir diğer ortak nokta da savunmada yumuşak kalmaları ve dolayısıyla da bize yüksek skorlar izletmeleriydi. O maçlarda bize sırasıyla 189 ve 179 sayı izletmişlerdi. 

Gottingen de son dönemde formda değil, süt üste 3 maçlarını kaybettiler ve 7 galibiyette kaldılar. Düşme potasından 2 adım uzaktalar ve play-off ile pek alakaları kalmadı, 8. sıra ile aralarında 4 galibiyetlik bir fark oluşmuş durumda. Evden uzaktaki performanslarına baktığımızda son 4 maçlarını kaybederken ikisinde bize 193 ve 169 sayı izlettiklerini görmüştük. DeJulius, Zugic, Silins, Gibson takımın öne çıkan silahları konumundalar. 

Alt sıraları yakından ilgilendiren bir karşılaşma olacak. Gottingen 7 galibiyetle rakibine göre daha rahat bir konumda olsa da düşme hattıyla aralarındaki fark sadece 2 galibiyet, yani tehlikeli sularda yüzüyorlar aslında. Merlins ise son sırada ve düşme hattından çıkabilmek için her galibiyete ihtiyacı var özellikle evinde. Onların yüksek temposu ve hücum odaklı basketbolunun bu maçta ön planda olacağını, normalde düşük tempoda oynayan Gottingen’i de kendi oyunlarına çekeceklerini düşünüyorum. Bu nedenle de tercihim toplam baremden üst seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: ÜST (174.5) – 1.47
intobet Oranı: ÜST (174.5) – 1.69
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

FIBA Şampiyonlar Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Tenerife – Tofaş İddaa Tahmini 17.04.24

FIBA Şampiyonlar Ligi çeyrek final serisi 3. ve son maçında Tenerife Çarşamba günü saat 21:00’da …