Anasayfa / İddaa Tahminleri / Pistoia – Treviso İddaa Tahmini 23.03.24

Pistoia – Treviso İddaa Tahmini 23.03.24

İtalya Lega Basket Serie A 24. hafta mücadelesinde Pistoia Cumartesi günü saat 21:00’da Treviso ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Hovarda misafir takım lehine 1.5 handikap belirlemişler. 

Pistoia son 3 maçını üst üste kazanırken bu sayede de 12 galibiyete ulaştı ve kendisine 6. sıradan play-off potasında yer buldu. Evlerindeki performanslarına baktığımızda ise son 4 maçtan 3 tanesini kazandıklarını gördük, son olarak dişli play-off ekiplerinden Tortona’yı 13 sayı farkla geçmişlerdi. Geçen hafta da deplasmanda olmalarına rağmen güçlü rakipleri Napoli’yi uzatma sonunda 2 sayı farkla geçmişlerdi.

Treviso ise düşme adaylarından birisi. Evet son 2 maçlarını üst üste kazanırken 8 galibiyete ulaştılar ama düşme hattından sadece 1 adım uzakta kalabildiler bu mini seri sayesinde. Deplasman karnelerine baktığımızda ise işler yolunda değil, son 4 maçtan 3 tanesini kaybettiler… Son deplasman maçlarında güçlü Napoli’ye 14 sayı farkla yenilmişlerdi. Geçen hafta ise evlerinde Cremona’yı yenerek moral depolamışlardı. 

Ev sahibi ekip play-off yarışının önemli oyuncularından birisi. Treviso gibi düşme hattında yer alan zayıf bir rakip karşısında sürprize izin vermeyeceklerini düşünüyorum. Ellerinde Willis, Moore, Varnado, Hawkins gibi değerli silahlar var. Düşme hattından kurtulmak için artık her maçta direnmeye çalışacaktır, bu nedenle de riski azaltmak için düşük bir handikap alacağım Pistoia’nın galibiyetini önerirken. 

İddaa Oranı: MS 1 (-1.5) – 1.42
Hovarda Oranı: MS 1 (-1.5) – 1.57
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İzlanda Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Thor Thorl – UMFN Njardvik İddaa Tahmini 22.04.24

İzlanda Ligi çeyrek finak serisi 4. maçında Thor Thorl Pazartesi günü saat 22:30’da UMFN Njardvik …