Anasayfa / BNXT League / Den Bosch – Yoast United İddaa Tahmini 18.01.23

Den Bosch – Yoast United İddaa Tahmini 18.01.23

BNXT Ligi A grubu 14. hafta mücadelesinde Den Bosch Çarşamba günü saat 22:00’da Yoast United ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet misafir takım lehine 23.5 handikap belirlemişler.

Den Bosch grubun iddialı takımlarından birisi ki 12 maçlarının tamamını kazandılar ve namağlup liderlik koltuğunda oturuyorlar. Bu maçlarda rakiplere ortalama 25 sayı farkla üstünlük kurdular. Ancak evlerindeki son 2 maçlarına baktığımızda Europe Cup ve ligde bu farklar göremediklerine şahit oldu. Leiden’i zorla 5 sayı farkla geçerken Kalev’i de 14 sayı farkla yenebilmişlerdi. 

Yoast ise grubun orta şekerli takımlarından birisi. 14 maçtan 8 tanesini kazanabildiler ve kendilerine 6. sırada yer buldular. Son 4 maçlarından 3 tanesini kazanarak da formda olduklarının mesajını vermişlerdi tüm rakiplere. Son 2 deplasman maçlarına baktığımızda Zwolle’ye iyi direndiklerini ama 5 sayı farkla kaybetmekten kurtulamadıklarını, Weert’i ise uzatma sonunda 7 sayı farkla geçtiklerini gördük. Ancak 3 gün önce Zwolle’ye içerde tam 29 sayı farkla yenilmekten kurtulamadılar.

Den Bosch elbette maçın ağır favorisi saha avantajı ile beraber. Ama son haftalarda sergiledikleri basketbolla açılan handikap kadar dominant galibiyetler alamadıklarını görmüştük. Yoast da ilginç bir takım zaman zaman deplasmanda evinden daha iyi direnç gösterebiliyor. Bu maçta da kolay lokma olmayacaklarını, en azından bu kadar yüksek farklarla yenilmeyeceklerini öngörüyorum.

İddaa Oranı: MS 2 (+23.5) – 1.64
Rexbet Oranı: MS 2 (+23.5) – 1.80
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL iddaa tahmin ve analizleri

FC Bayern Munich – Telekom Bonn İddaa Tahmini 05.02.23

Almanya easyCredit BBL 19. hafta mücadelesinde FC Bayern Munich Pazar günü saat 22:30’da Telekom Bonn …