Anasayfa / Detroit Pistons / Detroit Pistons – Los Angeles Clippers İddaa Tahmini 03.02.24

Detroit Pistons – Los Angeles Clippers İddaa Tahmini 03.02.24

NBA Doğu Konferansı ekibi Detroit Pistons Cumartesi günü saat 03:00’da Los Angeles Clippers ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Betroad ev sahibi lehine 13.5 handikap belirlemişler. 

Pistons sadece konferansın değil, tüm ligin zayıf halkalarından birisi konumunda. Ancak son dönemde iyi ve daha yüksek dirençli basketbol oynadıkları bir gerçek. Nitekim son 4 maçlarından 2 tanesini de kazandılar zaten, daha da önemlisi evdeki son 3 maçtan 2 tanesini kazandılar. 28 Ocak’ta burada oynadıkları son maçta Thunder gibi Batı’nın zirve takipçilerinden birisini tam 16 sayı farkla geçtiler! Muscala ve Stewart’dan faydalanamayacaklar, Cunningham’ın ise forma giyme ihtimali yüksek. 

Clippers son 5 maçından 4 galibiyet elde etmeyi başardı ve bu sayede de 31 galibiyete ulaştılar, kendilerine 3. sırada yer buldular. Deplasman karnelerine baktığımızda ise dişli rakiplerden Cavs’a 10 sayı farkla kaybederken, Doğu’nun bir diğer alt sıra ekibi Wizards’ı 16 sayı farkla geçmişlerdi. 1 Şubat’taki o son maçta Leonard 31 sayı, 9 ribaund, 4 asist, Harden 25 sayı, 9 ribaund, 5 asist ve Coffey 17 sayı ile galibiyeti getiren başlıca isimler. Bu maçta Zubac’dan yine faydalanamayacaklar. 

İki takım arasında elbette bir siklet farkı var. Clippers Batı’nın zirve ekiplerinden birisi. Ancak zaman zaman deplasmanlarda sıkıntı yaşadıklarını da biliyoruz. Pistons gibi çıkışta olan ve artık kaybedecek bir şeyi kalmadığı için mental olarak rahat oynayan bir takım karşısında seviye farkının da etkisiyle konsantrasyon sorunu yaşayabileceklerini düşünüyorum. Bu nedenle de öncelikli tercihim Pistons lehine açılan handikapı yanıma alacağım. 

İddaa Oranı: MS 1 (+13.5) – 1.49
Betroad Oranı: MS 1 (+13.5) – 1.70
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Mitteldeutscher – Rostock İddaa Tahmini 02.03.24

Almanya easyCredit BBL 22. hafta mücadelesinde Mitteldeutscher Cumartesi günü saat 20:30’da Rostock ile karşılaşacak. Hem …