Anasayfa / İddaa Tahminleri / Washington Wizards – Miami Heat İddaa Tahmini 03.02.24

Washington Wizards – Miami Heat İddaa Tahmini 03.02.24

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Washington Wizards Cumartesi günü saat 03:00’da Miami Heat ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Hovarda toplam sayı limitini 231.5 olarak açıklamışlar. 

Wizards konferansın zayıf ekiplerinden birisi. Ancak son 3 maçlarından ikisini kazandıklarını ve toparlanma sinyalleri verdiklerini belirtelim. Tabi daha sadece 9 galibiyetteler, yani play-in potasından tam 11 galibiyet uzaktalar… Son 5 maçlarına baktığımızda ise 4 tanesinde de 231 bareminin geçmilmediğini gördük. Bu maçtan önceki durumların baktığımızda Bagley ve Livers’dan faydalanamayacaklarını görüypruz. 

Heat ise formsuz ekiplerden birisi, son 5 maçlarından 4 tanesini kaybettiler. Genelde NBA standartlarının altında bir tempoda, savunma odaklı oynuyorlar. Nitekim son 5 deplasman maçlarına baktığımızda ise 4 tanesinde de 231 bareminin aşılmadığını gördük. 1 Şubat’taki son sınavlarında ise evlerinde olmalarına rağmen yine yine düşük tempoda bir maç çıkarmışlar ve Kings’i 115-106 ile yenmeyi bilmişlerdi. Robinson dışında eksikleri yok. 

İki takım arasında elbette bir siklet farkı var. Heat, geçen sezonun finalisti ve o kadrodan halen Butler, Adebayo, Herro gibi isimler var ellerinde. Çok tecrübeli bir takım olduklarını ve iyi savunma yaptıklarını biliyoruz. Wizards’ın da zaman zaman üretimde kısır kaldığını biliyoruz. Bu maçta da evlerinde olmaların rağmen rakibin sert savunması karşısında zorlanacaklarını, bu nedenle de bizi düşük skorlu bir maçın beklediğini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: ALT (231.5) – 1.46
Hovarda Oranı: ALT (231.5) – 1.65
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

basketbol günün iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 04.03.24

NBA programında Pazartesi günü sabaha karşı oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, …