Anasayfa / Genel / New York Knicks Los Angeles Clippers Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 8 Şubat 2017

New York Knicks Los Angeles Clippers Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 8 Şubat 2017

Basketbolun yeni adresinden herkese merhaba. Nba‘de seçtiğim ilk maç New Orleans Utah Jazz karşılaşmasıydı. Bu maç dışında size bir de New York Los Angeles Clippers maçını önermek istiyorum. Maç bu gece saat 03:30’da başlayacak. Maçın iddaa handikapları belli oldu. Buna göre New York , Los Angeles Clippers karşısında maça 0,5 sayılık bir handikap avantajıyla başlayacak. Yurtdışı bahis sitelerinde az da olsa favori olan Clippers’ın normal galibiyet oranına 1.82 lik oran belirlenmiş. Maçın alt üst baremi 220,5 sayı.

Her iki takımın da ligdeki genel durumlarına ve form düzeylerine göz atalım. Öncelikle evsahibi New York takımıyla başlamak istiyorum. New York kendi konferansında hala playoff yarışında; fakat oynadıkları basketbol tam anlamıyla felaket. 8. sırada bulunan Charlotte dün Brooklyn karşısında bile çok zorlandı. Bence formsuz Charlotte playoff dışında kalacak gibi duruyor.Fakat Charlotte’nin koltuğunu alma olasılığı bulunan takımlar içinde en az güven veren takım New York. Takımdan her hafta başka bir magazinel haber geliyor. Sürekli bir problem ve ego yarışı söz konusu. Carmelo ile taraftar artık didişmeye bile başladı. Takımın sezon sonunda kesin olarak dağılmasını bekliyorum.

Los Angeles Clippers takımı da tanınmaz halde. Onlardan bir an önce toparlanmalarını bekliyorum. Paul bu takım için o kadar çok şey ifade ediyor ki o olmadığında takım çöküşe geçti. Onsuz kazanmaları psikolojik olarak da kolay olmuyor. Redick, Rivers katkı yapmaya çalışıyor ama Griffin sakatlık sonrası formunu bulamadı, asıl sorun bu. Paul bu ayın sonuna kadar takımda olmayacak. İyi takımlar, bir oyuncunun eksikliğini bu kadar ağır şekilde hissetmemeli diye düşünüyorum. Onların da artık kazanma vakti geldi.

Tahmin: Los Angeles Clippers 1.70Hakkında Kaan Yılmaz

Küçük yaşlardan itibaren çeşitli yaş gruplarında futbol oynadım. Geçirdiğim bir sakatlıktan ötürü futboldan pratik düzeyde uzunca bir süre uzak kaldım. Fakat izleyici olarak futboldan koptuğum söylenemez. Öte yandan basketbolu da son derece keyifli buluyorum.

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

New York Knicks – Toronto Raptors İddaa Tahmini (2) 22.12.22

NBA normal sezon mücadelesinde New York Knicks, çarşambayı perşembeye bağlayan gece saat 03:30’da Toronto Raptors ile Madison …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir