Anasayfa / Detroit Pistons / Detroit Pistons – Miami Heat İddaa Tahmini 16.03.24

Detroit Pistons – Miami Heat İddaa Tahmini 16.03.24

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Detroit Pistons Cumartesi günü saat 02:00’da Miami Heat ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet ev sahibi lehine 9.5 handikap belirlemişler. 

Pistons her ne kadar ligin en zayıf takımlarından biri olsa da genç ve potansiyelli isimlerin kendilerini bulmaları, önemli sakatlıkların da atlatılmasıyla son dönemde ilginç galibiyetler almaya başladı. Nitekim son 2 maçlarını üst üste kazanarak geliyorlar buraya! Evlerinde oynadıkları son 2 maçta dişlerine göre olan rakipler karşısında kazandılar, önce Hornets’ı 17 sayı sonra da Raptors’ı 9 sayı farkla geçmeyi bilmişlerdi. Bu maçta Grimes ve Thompson dışında eksikleri yok. 

Heat ise son dönemde sert bir düşüş yaşadığı, 4 maçtır kazanamıyorlar. Buna rağmen topladıkları 35 galibiyetle halen play-off yarışının içindeler, 6. sıradan sadece 2 galibiyet uzaktalar. Deplasman karnelerine baktığımızda ise 3 maçtır kazanamadıklarını biliyoruz. Son olarak Batı’nın zirve ekiplerinden Thunder karşısında direnseler de 7 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. Bu maçta da Herro ve Love’dan faydalanamayacaklar. 

Normal şartlarda deplasmanda da olsa tecrübeli isimler Rozier, Butler, Adebayo liderliğinde geçen sezonun finalisti Heat’in favori olduğunu söylerdik ama deplasmandaki son 3 maçlarını üst üste kaybettiler, güven vermiyorlar son dönemde. Pistons da iddiası bulunmasa da bu mental rahatlığı iyi kullanıyor şuana kadar ve bu sayede son dönemde iyi sonuçlar aldılar, takımda moraller yüksek. Bu maçta da evlerinde oynamanın avantajıyla genç isimler Cunningham, Ivey, Fontecchio, Duren liderliğinde direnebileceklerini, handikapta kalabileceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (+9.5) – 1.48
Rexbet Oranı: MS 1 (+9.5) – 1.67
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

FIBA Şampiyonlar Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Tenerife – Tofaş İddaa Tahmini 17.04.24

FIBA Şampiyonlar Ligi çeyrek final serisi 3. ve son maçında Tenerife Çarşamba günü saat 21:00’da …