Anasayfa / İddaa Tahminleri / Toronto Raptors – Orlando Magic İddaa Tahmini 16.03.24

Toronto Raptors – Orlando Magic İddaa Tahmini 16.03.24

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Toronto Raptors Cumartesi günü saat 02:30’da Orlando Magic ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Betroad ev sahibi lehine 6.5 handikap belirlemişler. 

Kanada ekibi son 5 maçını üst üste kaybetti ve bu nedenle de 23 galibiyette kaldı, artık play-in potasından iyice uzaklaştılar, farkı 6 galibiyete çıktı ki bir maçları da fazla! Evlerindeki performanslarının pek iç açıcı olmadığını biliyoruz, 4 maçtan 3 tanesini kaybettiler. Son olarak konuk ettikleri Pelicans karşısında hiç varlık gösterememişler ve tam 41 sayı farkla hezimete uğramışlardı. Sakatlık problemleri de devam ediyor, bu maçta Poeltl, Boucher, Barrett, Barnes gibi silahları kullanamayacaklar. 

Orlando ise 2 maçını üst üste kaybederek bir düşüş yaşamıştı ama son maçlarını kazanarak bu düşüşün kısa sürdüğünü göstermiş oldular. Toplamda 38 galibiyete ulaştılar, kendilerine 5. sırada yer buldular ve hedefledikleri üzere play-off potasının içinde yer alıyorlar. Evden uzaktaki performansları da iyi diyebiliriz, son 3 maçlarında Hornets ve Wizards gibi vasat takımları çift haneli farklarla geçerken denk rakiplerinden Knicks’e ise direnememişler ve tam 24 sayı fark yemişlerdi… Bu maç öncesi sakat ya da eksik oyuncuları yok.

İki takım arasında net bir siklet farkı olduğunu söyleyebiliriz, özellikle Raptors’un Poeltl, Barnes ve Barrett gibi silahlarından yoksun olacağı bir maçta… Nitekim 22 Kasım’daki son karşılaşmalarında da Orlando evinde tam 19 sayı farkla net bir galibiyete imza atmıştı. Evet bu kez deplasmanda olacaklar ama yine de Banchero, Suggs, F.Wagner, Carter gibi silahların liderliğinde sorun yaşamayacaklarını, kazanırken handikapı da geçeceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-6.5) – 1.43
Betroad Oranı: MS 2 (-6.5) – 1.67
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Cleveland Cavaliers – Orlando Magic İddaa Tahmini 23.04.24

NBA Doğu Konferansı play-off ilk tur serisi ikinci maçında Cleveland Cavaliers Salı günü saat 02:00’da …