Anasayfa / Detroit Pistons / Detroit Pistons – Toronto Raptors İddaa Tahmini 13.03.24

Detroit Pistons – Toronto Raptors İddaa Tahmini 13.03.24

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Detroit Pistons Perşembe günü saat 02:00’da Toronto Raptors ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 1.5 handikap belirlemişler. 

Pistons son 3 maçından ikisini kazandı ve iyi basketbol oynuyor. Artık play-in şansları kalmadığı ve sezonun kalanındaki maçları formalite olarak oynadıkları için kafaları rahat, bu da sahaya olumlu yansıyor. Evlerindeki son maçta da denk rakiplerden Hornets’ı 17 sayı farkla geçerek bunu göstermişlerdi. Ritmini bulan Fontecchio, Cunningham, Ivey, Duren yine takımın öne çıkması beklenen isimleri. Thompson’dan ise faydalanamayacaklar.

Raptors da konferansın alt sıra ekiplerinden birisi. Evet kağıt üstünde halen play-in şansları devam ediyor ama formsuz bir dönemden geçiyorlar, son 4 maçlarını üst üste kaybettiler. Evden uzaktaki son 3 maçlarında Suns’a 7 sayı, Blazers’a 10 sayı ve 12 Mart’taki son sınavlarında Nuggets’a 6 sayı farkla kaybetmekten kurtulamamışlardı. Ayrıca bu maçta Poeltl, Boucher, Barrett, Barnes gibi önemli isimleri kullanamayacaklar ki Trent ile Quickley’nin durumları ise belirsiz. 

İki takım arasında puan tablosuna bakınca ciddi bir fark varmış gibi görünse de konu öyle değil elbette. Hem kadro kalitesi anlamında arada ciddi farklar yok hem de Pistons son dönemde daha formda daha diri olan taraf. Bu maçta da Cunningham, Duren, Ivey, Fontecchio gibi formda isimleriyle evlerinde hata yapmayacaklarını, rakibin de Barrett ve Barnes gibi önemli eksiklerinden faydalanarak hanelerine bir galibiyet daha yazdıracaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-1.5) – 1.48
intobet Oranı: MS 1 (-1.5) – 1.67
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Cleveland Cavaliers – Orlando Magic İddaa Tahmini 23.04.24

NBA Doğu Konferansı play-off ilk tur serisi ikinci maçında Cleveland Cavaliers Salı günü saat 02:00’da …