Anasayfa / Brooklyn Nets / Orlando Magic – Brooklyn Nets İddaa Tahmini 14.03.24

Orlando Magic – Brooklyn Nets İddaa Tahmini 14.03.24

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Orlando Magic Perşembe günü saat 02:00’da Brooklyn Nets ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 4.5 handikap belirlemişler. 

Magic son 2 mçaını üst üste kaybetti ve formsuz bir dönemden geçiyor ama bu ellerindeki kadronun kalitesini değiştirmiyor. Halihazırda 37 galibiyetleri var ve 5. sırada yer alıyorlar. Hedefledikleri play-off potasında yer alıyorlar. Evlerindeki son 5 maçlarından 4 tanesini kazandılar, son maçta ise Pacers’a 14 sayı farkla yenilmekten kurtulamadılar. Bu maçta önemli bir eksikleri yok, tam kadro olarak sahada olacaklar. 

Nets cephesinde ise işler yolunda değil, son 3 maçlarından ikisini kaybettiler ve bu nedenle de 26 galibiyette kaldılar. Play-in potasından 3 adım uzakta kaldılar, 1 maçları da fazla üstelik… Deplasman karnelerine bakınca da işlerin yolunda olmadığını görebiliriz. Son 4 maçlarından 3 tanesini kaybettiler. Ancak üst üste 3 kayıptan sonra 11 Mart’taki son maçta Cavs deplasmanında sürprize imza atarak 19 sayı farkla büyük bir zafere imza attıklarını da belirtelim. Sakat ya da eksik oyuncuları yok. 

İki takım arasında hem kağıt üstünde hem de sahada oynanan basketbol anlamında bir siklet olduğunu düşünüyorum. Orlando’nun elinde Banchero, Suggs, Wagner kardeşler gibi değerli silahlar var, üstelik kendi sahalarında oynamanın avantajına sahipler. Bu artılarla beraber evlerinde hata yapmayacaklarını, dişlerine göre bir rakip olan Nets’i düşük farkla da olsa yeneceklerini ve 2 mağlubiyetlik kötü seriye son vereceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.43
intobet Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.65
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

FIBA Şampiyonlar Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Tenerife – Tofaş İddaa Tahmini 17.04.24

FIBA Şampiyonlar Ligi çeyrek final serisi 3. ve son maçında Tenerife Çarşamba günü saat 21:00’da …