Anasayfa / Chicago Bulls / Indiana Pacers – Chicago Bulls İddaa Tahmini 14.03.24

Indiana Pacers – Chicago Bulls İddaa Tahmini 14.03.24

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Indiana Pacers Perşembe günü saat 02:30’da Chicago Bulls ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Best10 misafir takım lehine 2.5 handikap belirlemişler. 

Pacers son 3 maçtan ikisini kazanarak tekrar çıkışa geçti ve bu sayede de 37 galibiyete ulaşarak kendilerine 6. sırada yer buldular. Evlerindeki son maçlarında ise konuk ettikleri Batı’nın zirve ekiplerinden Wolves’a direnseler de son topta 2 sayı farkla yenilmekten kurtulamadılar. 13 Mart’taki son sınavlarında ise deplasmanda olmalarına rağmen Batı’nın bir diğer zirve takımı Thunder’ı 10 sayı farkla geçerek ne kadar formda olduklarını göstermişlerdi. McDermott’dan yine faydalanamayacaklar, Johnson’ın durumu ise maç saatinde belli olacak. 

Bulls ise yakaladığı iyi serinin ardından son 2 maçını üst üste kaybederek tekrar kendi seviyesine geldi. 31 galibiyette kaldılar ve halen play-in potasında iyi bir yerdeler ancak play-off potasından 6 galibiyet uzaktalar. Ayrıca son deplasman maçlarına baktığımızda ise Batı’nın güçlü ekiplerinden Clippers’a 10 sayı farkla yenilmekten kurtulamadılar. Bu maç öncesi önemli bir eksikleri yok, uzun bir aradan sonra tam kadro olacaklarını söyleyebiliriz. 

İki takım arasında hem kadro kalitesi hem de son dönemdeki form grafiği anlamında net farklar olduğunu düşünüyorum. Pacers’ın elinde Haliburton, Siakam, Turner, Mathurin, Nesmith gibi değerli silahlar var ve bu maçta ev sahibi avantajı da var ceplerinde. Bu artıları yanında son maçlarında deplasmanda olmalarına rağmen Thunder’ı devirmeyi başarmışlardı. O galibiyetin moraliyle evlerinde kalite farkını sahaya koyacaklarını ve hanelerine bir galibiyet daha yazdıracaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-2.5) – 1.47
Best10 Oranı: MS 1 (-2.5) – 1.67
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

FIBA Şampiyonlar Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Tenerife – Tofaş İddaa Tahmini 17.04.24

FIBA Şampiyonlar Ligi çeyrek final serisi 3. ve son maçında Tenerife Çarşamba günü saat 21:00’da …