Anasayfa / Atomeromu / Duna – Atomeromu İddaa Tahmini 18.05.24

Duna – Atomeromu İddaa Tahmini 18.05.24

Macaristan Ligi play-out etabı 10. ve son maçında Duna Cumartesi günü saat 19:00’da Atomeromu ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 6.5 handikap belirlemişler.

Duna normal sezondan getirdiği 2 puan ve burada elde ettiği 5 galibiyetle beraber 16 galibiyete ulaştı. Bu maçı kaybetse de 1 puan alacağı için Kaposvari’nin üstünde kalacağı garantilenmiş durumda, yani ligde kalmayı da garantilemiş durumdalar. Evlerindeki son 2 maçlarına baktığımızda ise Szedeak’a son nefeste 83-85 ile kaybederken, denk rakiplerinden Kaposvari’yi 81-68 gibi farklı skorla geçerek ligde kalmayı garantilemişlerdi.

Atomeromu ise son 4 maçtan 3 tanesini kazandı ve normal sezondan getirdiği 3 puanla beraber 18 puana ulaşarak ligde kalmayı zaten garantilemiş durumda, dolayısıyla onlar da bu maça sadece formalite için çıkacaklar. Deplasman karnelerine baktığımızda ise son 4 maçtan 3 tanesini kazandılar. Son olarak da ligden düşmesi netleşen Kaposvari’yi zaman zaman zorlansa da 82-88 ile geçmeyi başarmışlardı. 

İki takım arasında bir siklet farkı olduğunu söyleyebiliriz. Ama bunun yanında iki takımın da herhangi bir iddiasının olmadığını, ligde kalmayı garantilediklerini ve bu maça sadece formalite için çıktıklarını belirtelim. Bu nedenle de Atomeromu’nun bu maçta deplasmanda olsa da kolay pes etmeyeceğini düşünüyorum. Oyuncuların da sezon sonu olmasıyla kendilerini göstermek adına denk rakipleri karşısında ayakta kalacaklarını öngörüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (+4.5) – 1.67
intobet Oranı: MS 2 (+4.5) – 1.85
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Endonezya Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

West Bandits – Dewa United İddaa Tahmini 16.06.24

Endonezya Ligi mücadelesinde West Bandits Pazar günü saat 16:00’da Dewa United ile karşılaşacak. Hem İddaa …