Anasayfa / İddaa Tahminleri / Kormend – OSE Lions İddaa Tahmini 18.05.24

Kormend – OSE Lions İddaa Tahmini 18.05.24

Macaristan Ligi play-out etabı 10. ve son maçında Kormend Cumartesi günü saat 19:00’da OSE Lions ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de intobet toplam sayı limitini 174.5 olarak açıklamışlar.

Kormend bu etapta sadece 3 galibiyet alabilse de normal sezondan da getirdiği 5 puanla beraber 17 puana ulaştı, bu nedenle de düşme ile alakaları kalmadı ve bu sezon maça kafaları rahat, sadece prestij için çıkacaklar. Evlerindeki performanslarına baktığımızda ise son 3 maçlarını üst üste kazandıklarını, bu maçlardan ikisinde ortak noktanın ise yüksek skorlar olduğunu gördük, bize sırasıyla 200 sayı ve 193 sayı izletmişlerdi.

Lions ise normal sezondan getirdiği 6 puan ve burada topladığı 14 puanla 20 puana ulaştı, bu etabı lider olarak bitirmeyi garantiledi. Yani onların da düşme ile herhangi bir alakaları yok, onlar da prestij maçına çıkacaklar. Deplasman karnelerine baktığımızda ise son 5 maçlarında sonnuçlardan bağımsız olarak ortak noktanın yüksek skor olduğunu gördük, bu maçların 4 tanesinde minimum 176 sayı izletmişlerdi bize! 

İki takım son olarak 27 Nisan’da karşılaşmışlardı ve ev sahibi konumundaki Lions, yüksek tempoda ve hücum odaklı geçen mücadeleyi 101-90’lık skorla kazanmayı bilmişti. Şimdi iki takım da bir prestij maçına çıkacağı için kimin kazanacağını kestirmek güç ama son haftalardaki sergiledikleri basketbola ve son karşılaşmalarına bakınca senaryonun yine değişmeyeceğini, bize yüksek skorlu ve keyifli bir maç izleteceklerini söylemek yanlış olmayacaktır. 

İddaa Oranı: ÜST (174.5) – 1.64
intobet Oranı: ÜST (174.5) – 1.84
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Piratas de Quebradillas – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 23.06.24

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde Piratas de Quebradillas Pazar günü saat 03:00’da Capitanes de …