Anasayfa / Genel / Enisey Avtodor Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 16 Nisan 2017

Enisey Avtodor Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 16 Nisan 2017

16 Nisan Pazar günü saat 12:10’da başlayacak VTB lig mücadelesinde play-off sıralamasındaki yerini korumak isteyen Enisey play-off yarışından kopmak istemeyen Avtodor’u ağırlayacak. En iyi bürolardan biri olan Bets10’da deplasman takımı lehine 4.0 handikap açılırken toplam sayı limiti ise 178.0 olarak set edilmiş. İddaada 702 koduyla açılan maçta deplasman takımı lehine 4.5 handikap belirlenmiş ve toplam sayı limiti de 178.5 olarak set edilmiş.

Koç Okulov’un öğrencileri şuanda 12 galibiyetle 6.sıradalar alttan 2 ve 3 maç geriden kendilerini takip eden Astana ile Riga’dan uzak kalmaya çalışıyorlar. Üstlerinde yer alan Unics Kazan’dan ise 3 maç uzaktalar ve yetişmeleri pek kolay görünmüyor. Son 8 maçlarından 7 tanesini kazandılar ve rahatlıkla istim üstünde olduklarını söyleyebiliriz, zaten kaybettikleri tek maçta zirve takipçisi Zenit’e karşı deplasmandaydı. Bu sezon VTB ligde kendi sahalarında oynadıkları 10 maçtan 7 tanesini kazandılar ki evlerinde 4 maçlık bir galibiyet serisine sahipler. Tony Taylor, Suleiman Braimoh ve yolu ülkemizden de geçmiş olan Frank Elegar şuanda takımın en önemli silahları.

Avtodor şuanda 7 galibiyetle 10.sırada ve play-off potasından 2 maç gerideler. Son 3 maçlarında da pek iyi performans sergilemediler, sadece 1 galibiyet çıkarabildiler o da evlerinde ligin zayıf ekiplerinden Parma’ya karşıydı geçen hafta. Bu sezon deplasmanlarda hayli etkisizler, oynadıkları 10 VTB lig maçından sadece 2 galibiyet çıkarabildiler ki son 2 deplasman mücadelesini de kaybettiler zaten. Unics Kazan’dan 12 ve Lokomotiv Kuban’dan da 18 sayı fark yediler. Takımın iki Amerikalı uzunu Minnerath ve Vince Hunter gösterdikleri performansla şimdiden bir çok Euroleague takımının dahi dikkatini çekmeyi başardı, seneye onları Avrupa’nın üst düzey kulüplerinden birinde görebiliriz.

Enisey Rusya’nın en uzak ve soğuk köşesindeki Krasnoyarsk şehrinin takımı. Dolayısıyla burası Rus takımları için bile çok zorlu bir deplasman. Kadro kalitesi ve form grafiği açısından da bir adım önde olan Enisey. Tüm bu avantajlarını sezon boyu yaptığı gibi iyi kullanır ve evinde Avtodor’a karşı kazanmayıbilir, handikapı da geçeceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS1 (-4.5) / 1.70

Bets10 Oranı: MS1 (-4.0) / 1.90Hakkında basketboltahmin

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Cleveland Cavaliers – Orlando Magic İddaa Tahmini (2) 27.10.22

NBA normal sezon mücadelesinde Cleveland Cavaliers, çarşambayı perşembeye bağlayan gece saat 02:00’de Orlando Magic ile Rocket Mortgage …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir