Anasayfa / Estudiantes / Estudiantes – Lleida İddaa Tahmini 09.06.24

Estudiantes – Lleida İddaa Tahmini 09.06.24

Madrid Arena’da düzenlenen İspanya LEB Oro Final Four organizasyonu final maçında Estudiantes Pazar günü saat 19:00’da Lleida ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Betroad misafir takım lehine 3.5 handikap belirlemişler. 

Ülke basketbolunun köklü kulüplerinden Estudiantes, Liga Endesa’ya dönebilmek için ne kadar istekli olduğunu sezon boyunca göstermişti. İkinci sıradan girdikleri play-off’da Betis’i 3-2 ile geçip yardından buradaki Final Four organizasyonunda, yarı finalde Tizona’yı tam 24 sayı farkla ezip geçmişlerdi. O maçta Alonso 19 sayı, Leimanis 16 sayı, Rodriguez 14 sayı ve Wintering 11 sayı, 3 ribaund, 3 asist ile galibiyeti getiren isimlerdi.

Lleida ise normal sezonu 4. sırada bitirmesine rağmen play-off’da etkili bir perfomans sergilemiş, ardından buradaki organizasyonunda da yarı final maçında denk rakibi San PabloBurgos’u zorlansa da son nefeste 3 sayı farkla geçerek adını finale yazdırmıştı. O maçta Lobo 18 sayı ile yıldızlaşırken, Matulionis 13 sayı, Krutwig 12 sayı, 10 ribaund ve Simeunovic 10 sayı, 5 ribaund ile galibiyeti getiren diğer isimler olmuşlardı. 

İki takım arasında sezon için oynanan maçların sonuncusu Şubat ayında olduğu için bu maça ışık tutacak seviyede güncel değiller. Diğer yandan organizasyon tarafsız olarak, tüm takımların seyircilerine açık olsa da sonuçta Estudiantes’in evinde düzenleniyor. En azından bildikleri çemberlere şut atıyorlar. Yarı final maçında olduğu gibi final maçında da bu avantajı kullanacaklarını, düşük farkla da olsa kazanarak Endesa’nın son takımı olacaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.43
Betroad Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.55
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Capitanes de Arecibo – Gigantes de Carolina İddaa Tahmini 21.06.24

Porto Riko Ligi mücadelesinde Capitanes de Arecibo Cuma günü saat 03:00’da Gigantes de Carolina ile …