Anasayfa / Agrigento / Agrigento – Chiusi İddaa Tahmini 09.06.24

Agrigento – Chiusi İddaa Tahmini 09.06.24

İtalya Serie A2 düşme grubu mücadelesinde Agrigento Pazar günü saat 19:00’da Chiusi ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.47 olarak açıklamışken Hovarda ise oranı 1.63 olarak belirlemiş.

Agrigento son 5 maçından 4 galibiyet çıkarmış olsa da toplamda elde edebildiği 14 galibiyet onların ligde kalması için yeterli olmadı. Bu maça da yine formalite için çıkacaklar. Evlerindeki performanslarına baktığımızda ise son 3 maçlarını üst üste kazandıklarını gördük. Son olarak bu grubun en zayıf takımı diyebileceğimiz Roma’yı 100-74 gibi farklı bir skorla geçmeyi bilmişlerdi. 

Chiusi ise son maçlara kadar ligde kalma şansını sürdürmüştü aslında ancak son 3 maçtan ikisini kaybederek 16 galibiyette kaldılar ve bu maça sadece formalite için çıkacaklar, ligde veda eden 4 takımdan biri oldukları kesinleşti. Deplasman karnerlerine baktığımızda son 3 maçtan iksiinde Cento’ya 15 sayı ve Nardo’ya son nefeste 2 sayı farkla yenildiklerini görmüştük. 

Bu sezon 4 kere karşılaştılar şimdike kadar ve 3 tanesinde gülen taraf Agrigento olmuştu. Nitekim 19 Mayıs’daki son maçta da deplasmanda olmalarına rağmen uzatma sonunda 3 sayı farkla kazanmışlardı yine de. Son maçlarda sergiledikleri performanslara bakınca da Agrigento’nun ev sahibi avantajıyla beraber bir adım önde olduğunu söyleyebiliriz. Bu formalite maçını kazanarak en azından taraftarlarına galibiyetler veda etmek isteyeceklerdir.

İddaa Oranı: MS 1 – 1.47
Hovarda Oranı: MS 1 – 1.63
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Kolombiya Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Piratas de Bogota – Caribbean Storm Islands İddaa Tahmini 21.06.24

Kolombiya Ligi mücadelesinde Piratas de Bogota Cuma günü saat 03:00’da Caribbean Storm Islands ile karşılaşacak. …