Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / FC Bayern Munich – Oldenburg İddaa Tahmini 05.02.24

FC Bayern Munich – Oldenburg İddaa Tahmini 05.02.24

Almanya easyCredit BBL 19. hafta mücadelesinde FC Bayern Munich Pazartesi günü saat 22:00’da Oldenburg ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Best10 toplam sayı limitini 163.5 olarak açıklamışlar. 

Bayern artık şampiyonluğu kaptırmak istemiyor başka bir takıma ve koç Laso yönetiminde bu yolda gayet iyi bir kadro kurdular. Nitekim son 5 maçlarını da üst üste kazandılar ve bu sayede de 13 galibiyete ulaştılar, 2. sırada yer alıyorlar. Evet lider Chemnitz’den halen 3 adım uzaktalar ama aynı zamanda 3 maçları da eksik. Evlerindeki son 3 maçtan ikisinde ise ortak noktanın galibiyetler ile beraber yüksek skor olduğunu görebiliriz, o maçlarda sırasıyla 179 ve 221 sayı üretilmişti. 

Oldenburg ise son dönemin formda ekiplerinden birisi. Son 3 maçlarını üst üste kazandılar ve bu sayede de 9 galibiyete ulaşarak play-in potasındaki yerlerini sağlamlaştırdılar, hatta paly-off yarışı ile de artık aralarında 3 galibiyetlik bir fark var. Deplasman karnelerine baktığımızda ise son 3 maçtan ikisinde sonuçlardan bağımsız olarak ortak noktanın hücum odaklı basketbol olduğunu söyleyebiliriz, o maçlarda bize sırasıyla 184 ve 171 sayı izletmişlerdi! Geçen hafta da evlerinde denk rakiplerden Ludwigsburg’u aynı senaryoyla 91-85’lik skorla geçmişlerdi.

Bayern sonuçta bir Euroleague takımı ve orada da paly-in yarışının içindeler. Dolayısıyla hem bütçeleri hem de kadro kaliteleri elbette BBL seviyesinin üstünde. Evlerinde de favori konumdalar bu maçta. Ancak çift maç haftasından geliyor olmalarının da etkisiyle handikap konusunda güven vermiyorlar. Bunun yerine Edwards ve Francisco liderliğinde sergiledikleri hücum odaklı basketbola güveneceğim ki Oldenburg da tempoyu tetikleyen ve savunmadan çok hücumu düşünen bir takım. Bu nedenle de öncelikli tercihim toplam baremden üst seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: ÜST (163.5) – 1.47
Best10 Oranı: ÜST (163.5) – 1.70
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Phoenix Suns – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini 04.03.24

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Phoenix Suns Pazartesi günü saat 05:30’da Oklahoma City Thunder ile karşılaşacak. …