Anasayfa / İddaa Tahminleri / Maroussi – Lavrio İddaa Tahmini 05.02.24

Maroussi – Lavrio İddaa Tahmini 05.02.24

Yunanistan Ligi 17. hafta mücadelesinde Maroussi Pazartesi günü saat 21:15’de Lavrio ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 168.5 olarak açıklamışlar. 

Morussi ligin yeni takımlarından birisi ve ligde kalıcı olma konusunda zorlanıyorlar. Son 3 maçlarını üst üste kaybettiler ve bu nedenle de 5 galibiyette kaldılar, 12 takım arasında 10. sırada konumlanmış durumdalar. Evlerindeki son 2 maçlarında güçlü takımlara kaybederken savunma temel sıkıntılarıydı, Panathinaikos’a 79-92 ve Promitheas’a ise 70-95 ile yenilmekten kurtulamamışlardı. Geçen hafta ise Peristeri deplasmanında benzer senaryo eşliğinde 95-72’lik skorla yine farklı yenilmişlerdi. 

Lavrio’nun durumu da rakibinden farklı değil, onlar da son 5 maçlarından sadece 1 galibiyet çıkarabildiler ve bu nedenle de 5 galibiyette kaldılar ve onlar da düşme potasında yer alıyorlar. Son 3 maçlarına baktığımızda ikisinde sonuçlardan bağımsız olarak bize yüksek tempoda, bol skorlu mücadeleler izletmişlerdi. Sırasıyla 168 ve 173 sayı üretilmişti o maçlarda. Geçen hafta konuk ettikleri güçlü rakiplerden Promitheas’ı hücumda patlama yaparak 89-84’lük skorla geçmişler ve bir sürprize imza atmışlardı. 

Ligin alt sıralarını yakından ilgilendiren maçta denk güçleri kapışmasını izleyeceğiz. İki takım da 5 galibiyetle eşit durumdalar puan tablosunda. Dolayısıyla kimin kazanacağını tespit etmenin zor olduğu bir maç. Diğer yandan iki takımın da son dönemde tempoyu arttırdıklarını, hücumda nispeten ritim bulduklarını ama savunmada yumuşak kaldıklarını biliyoruz. Bu maçta da birbirlerinin savunma zaaflarını zorlanmadan cezalandıracaklarını, bize yüksek tempoda, bol skorlu ve keyifli bir mücadele vaadettiklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (168.5) – 1.69
intobet Oranı: ÜST (168.5) – 1.90
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fransa Pro A Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Metropolitan Levallois – Nancy İddaa Tahmini 02.03.24

Fransa Betclic ELITE Pro A 24. hafta mücadelesinde Metropolitan Levallois Cumartesi günü saat 20:30’da Nancy …