Anasayfa / FC Bayern Munich / FC Bayern Munich – Olympiakos İddaa Tahmini 01.02.24

FC Bayern Munich – Olympiakos İddaa Tahmini 01.02.24

Turkish Airlines Euroleague 25. hafta mücadelesinde FC Bayern Munich Perşembe günü saat 22:30’da Olympiakos ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Hovarda toplam sayı limitini 153.5 olarak açıklamışlar. 

Bayern cephesinde işler yoluna girmeye başladı. Son 3 maçtan ikisini kazandılar ve bu sayede de 10 galibiyete ulaştılar. Artık ilk hedefleri olan play-in potasından sadece 2 adım uzaktalar! Bununla beraber evlerinde oynadıkları son 2 maçta, BBL sahnesinde bize 179 sayı ve 2 gün önce burada Euroleague’de ise tam 221 sayı (normal süre: 188 sayı) izletmişlerdi. O maçta konuk ettikleri Baskonia’yı 112-109 ile geçmişlerdi. Bu maçta Booker ve Wimberg’i kullanamayacaklar, Bonga ile Ibaka’nın durumları ise net değil henüz. 

Yunan ekibi ise sakatlıklar boğuştuğu bir dönemden geçiyor. Ancak bu süreçte yine de son 3 maçtan ikisini kazandılar ve kendilerine 13 galibiyetle 7. sırada yer buldular. Nitekim play-off potasından sadece 1 adım uzaktalar. Ancak evden uzaktaki performansları sıkıntılı, son 3 deplasman maçlarını üst üste kaybettiler. Ayrıca bu maçların ikisindeki ortak nokta yumuşak savunma performansları ve bol skordu, sırasıyla 164 ve 175 sayı çıkmıştı o maçlarda. Çift maç haftasının ilk sınavında ise konuk ettikleri diğer Alman ekibi Alba’yı Canaan liderliğinde etkili bir hücum performansı sonrası 101-87’lik skorla geçmişlerdi. Fall ve Milutinov’dan yine faydalanamayacaklar, Petrusev’in durumu ise maç saatinde belli olacak. 

Her ne kadar puan tablosunda Olympiakos rakibinden daha iyi durumda olsa da Bayern’den net olarak daha iyi bir takım olduklarını söylemek güç, özellikle deplasman performanslarına bakınca… Bu nedenle de kimin kazanacağını tahmin etmesi zor bir maç, iki takımın da şiddletle galibiyete ihtiyacı var. Tercihim taraf ya da handikap bahisleri yerine iki takımın çift maç haftasına başladığı yüksek tempo ve hücum odaklı basketbolu da dikkate alarak toplam baremden üst seçeneği olacak, karşılıklı olarak zorlanmadan 75 baremini aşmalarını bekliyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (153.5) – 1.47
Hovarda Oranı: ÜST (153.5) – 1.70
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Hırvatistan Ligi iddaa tahmin ve analizleri

GKK Sibenka – Dubrava İddaa Tahmini 20.02.24

Hırvatistan Ligi 20. hafta mücadelesinde GKK Sibenka Salı günü saat 20:00’da Dubrava ile karşılaşacak. Best10 …