Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / FC Bayern Munich – Wurzburg İddaa Tahmini 29.05.24

FC Bayern Munich – Wurzburg İddaa Tahmini 29.05.24

Almanya easyCredit BBL yarı final serisi ilk maçında FC Bayern Munich Çarşamba günü saat 21:30’da Wurzburg ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takımın lehine 12.5 handikap belirlemişler. 

Bayern normal sezonu lider bitirdi ve geçen sezon yaşadıkları hayal kırıklığını koç Laso liderliğinde geride bırakmak istiyorlar. Bildiğiniz üzere geçen sezon bırakın şampiyonluğu finale bile kalamamışlardı… Bu bağlamda play-off’a da dominant bir giriş yaptılar ve Ludwigsburg’u beklendiği gibi zorlanmadan 3-1 ile elemişlerdi. İlk maçı evlerinde kaybederek soğuk bir duş alsalar da sonraki 3 maçı üst üste kazanmışlardı. Nitekim son maçı da deplasmanda olmalarına rağmen 7 sayı farkla kazanmışlardı. 

Normal sezonu 5. sırada bitirerek play-off bileti kapan eski dost koç Filipovski yönetimindeki Wurzburg ise bu sezonun flaş takımlarından birisi. Bonn, Ludwigsburg, Vechta gibi değerli rakipleri geride bırakmışlardı. Ayrıca çeyrek final serisinde de saha avantajları bulunmamasına rağmen son şampiyon Ulm’u 1-3 ile eleyerek bir sürprize imza attıklarını da hatırlatalım! O seriye deplasmanda kazanıp servis kırarak başlamışlar ama sonrasında deplasmandaki 2. maçı tam 36 sayı farkla kaybetmişlerd. Ardından aldıkları saha avantajını iyi kullanarak evlerindeki maçlarda hata yapmadan, ikisini de üçer sayı farkla kazanarak yarı final biletini kapmışlardı. 

Elbette iki takım arasında net bir siklet farkı olduğunu söylemeye gerek yok. Bayern her alanda rakibinden bir değil, birkaç kademe üstün bir takım. Ellerinde hem daha derin, hem daha kaliteli hem de daha tecrübeli bir kadro var. Ayrıca koç Laso’nun da teknik-taktik artı tecrübe anlamında BBL’de rakiplere ağır bastığını biliyoruz. Seriye evlerinde net bir galibiyetle başlayarak rakibe bu seviye farkını göstereceklerini, handikapı aşarak kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-12.5) – 1.45
intobet Oranı: MS 1 (-12.5) – 1.56
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

UCAM Murcia – Real Madrid İddaa Tahmini 12.06.24

İspanya Liga Endesa final serisi 3. maçında UCAM Murcia Çarşamba günü saat 21:30’da Real Madrid …