Güncel
Anasayfa / Anadolu Efes / Fenerbahçe Beko – Anadolu Efes İddaa Tahmini 19.06.19

Fenerbahçe Beko – Anadolu Efes İddaa Tahmini 19.06.19

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi final serisi 6.maçında Fenerbahçe Beko Çarşamba saat 20:00’da Anadolu Efes ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin direkt galibiyeti için 1.55 oran belirlemişken Bets10 ise oranı 1.65 olarak açıklamış.

Sarı lacivertliler mental olarak da fiziksel olarak da epey yorgun. Sakatlıklar onları epey yıprattı ki son maçta daha yeni iyileşmeye başlayan Datome bu sefer bir kafa travması geçirdi ve bu maçta riske edilmeyebilir. Green ise yeni baba oldu ve henüz çok antrenman eksiği var, koç Obradovic’in ikisinden birini tercih etmesi beklenebilir bu maçta. Datome ve ambulans olayı, ardından başkanvekili Özsoy’un açıklamaları ile sarı lacivertliler bu maça ekstra motive olacaklardır. Taraftar desteğini de arkalarına alarak bu tamam mı devam mı maçına Ülker Arena’da çıkacak olmanın avantajını kullanacaklardır. Takımla çalışmalara başlayan Green koç Obradovic tercih ederse forma giyebilecek. Vesely hakkında resmi bir açıklama yapılmadı, bu akşam bir sürpriz yapıp dönebilir ama çok antrenman ve maç eksiği var. Bilindiği üzere Lauvergne ile Ennis sakatlıkları nedeniyle sezonu kapatmışlardı.

Anadolu Efes tüm yabancılarının sağlıklı olması ve koç Ataman’ın maç ve maç bu geniş yabancı rotasyonunu doğru kullanmasıyla seride diri olan takım. Özellikle son maçta bunu daha net görmüştük. Larkin’in geri planda olduğu bir maçta bile 2 maç boyunca dinlenmiş olan Simon’u kadroya alarak gereken enerjiyi hem savunmada hem de hücumda ondan alırken formda Moerman’ı da yorgun sarı lacivertli uzunlara karşı çok iyi kullanmışlardı. Bu maçı kaybetseler de son maçta Sinan Erdem’de Anadolu Efes’in sahasında oynanacak.

Sarı lacivertliler belki fiziksel olarak yorgun olabilirler ama bu tamam mı devam mı maçında taraftalarının da desteğiyle mental olarak kendilerine gelip savaşacakları kesin. Koç Obradovic ve öğrencilerinin Anadolu Efes ne kadar formda da olsa Ülker Arena’da bu kritik maçı kaybetmeyeceklerini düşünüyorum. Enerjileri zaman zaman yetmeyebilir ama o anlara da taraftarların devreye girerek şarj edeceklerini ve bu maçı ne yapıp edip kazanacaklarını düşünüyorum ki Anadolu Efes’de ne de olsa kaybederlerse son maçın Sinan Erdem’de oynayacak olmanın rahatlığına sahip.

İddaa Oranı: MS 1 / 1.55
Bets10 Oranı: MS 1 / 1.65
Güven İndeksi: 8/10Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Liga Endesa Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analizleri

Obradoiro – Fuenlabrada İddaa Tahmini 19.09.20

İspanya Liga Endesa ilk hafta mücadelesinde Obradoiro Cumartesi saat 19:00’da Fuenlabrada ile karşılaşacak. İddaa toplam …