Anasayfa / Fenerbahçe Beko / Fenerbahçe Beko – Tofaş İddaa Tahmini 03.06.19

Fenerbahçe Beko – Tofaş İddaa Tahmini 03.06.19

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi yarı final serisi 2.maçında Fenerbahçe Beko Pazartesi saat 21:00’da Tofaş ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 15.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 16.5 olarak açıklamış.

Sarı lacivertliler eksiklerine rağmen ilk maçta Ülker Arena’da Tofaş’ı tam 34 sayı farkla devirmeyi başardılar. Tabi bu kadar fark oluşmasının altında ekstra sebepler de yatıyordu. Öncellikle Melli kariyerinin en iyi maçlarından birini oynadı, tam 27 sayı buldu. Diğer taraftan takım olarak yay gerisinden müthiş bir yüzdeyle oynadılar ve üst üste gelen bu isabetli dış atışlar zaten deplasmanda olan Tofaş’ın direncini erken kırdı.

Tofaş ilk maçta rakibin müthiş yüzdesi karşısında mental olarak çabuk kırılmış ve farkın açılmasına engel olamamıştı. Şimdi biraz daha akıllı oynayacaklarını düşünüyorum. Sonuçta bu maçı kazanmaktan ziyade bir karakter ortaya koyup, savaşarak evlerindeki 2 maç öncesi enerji ve moral toplamaya çalışacaklardır. Dış şut savunmasına biraz daha önem verip Weems artı Berkan ile Melli karşısındaki fiziksel teması arttıracaklarını düşünüyorum.

Fenerbahçe’deki eksikler bu maçta da devam ediyor, Ennis, Lauvergne, Green, Datome ve Vesely’den faydalanamayacaklar. İlk maçtaki yüzdeyi de her maçta yakalamaları kolay görünüyor. Ayrıca Tofaş dış şut savunmasında mutlaka önlemler alacaktır. Bu nedenle ilk maç öncesi belirttiğim fikrim aynen geçerli. Tofaş’ın deplasmanda da olsa kolay pes etmeyeceğini ve bu sefer daha dirençli olacağını düşünüyorum. Fenerbahçe elbette evinde net olarak favori ama Tofaş’ın bundan sonraki iki maçın eivnde oynayacağını hatırlayarak bu maçta daha fazla savaşacağını, daha fazla karakter koyacağını düşünüyorum. Handikapta kalabileceklerini ön görüyorum.

İddaa Oranı: MS 2 (+15.5.) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 2 (+16.5) / 1.72
Güven İndeksi: 8/10Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Le Mans – Limoges İddaa Tahmini 19.09.20

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında Le Mans Cumartesi saat 21:30’da Limoges ile karşılaşacak. JetBahis Le Mans’ın …