Anasayfa / Genel / Fersu Yahyabeyoğlu’ndan Günün İddaa Kuponu 14 Mayıs 2017

Fersu Yahyabeyoğlu’ndan Günün İddaa Kuponu 14 Mayıs 2017

Fersu Yahyabeyoğlu'ndan Günün İddaa Kuponu 14 Mayıs 2017
Fersu Yahyabeyoğlu’ndan Günün İddaa Kuponu 14 Mayıs 2017

Pazar günü sizler için Avrupa liglerinden güzel bir karma yapmaya çalıştım. Almanya ve İtalya’daki play-off mücadelelerinden birer maç, İspanya’dan yüksek skor beklediğim bir maç ve Fransa ligindeki günün tek maçını kuponuma aldım. Kuponumun genel güven indeksini de 10 üzerinden 8 olarak belirtebilirim.

689 Bayreuth – Oldenburg MS 1 / 1.55 (iddaa) & MS 1 / 1.58 (Bets10)

Evindeki ilk maçı kaybeden ve önemli bir avantajı elinin tersiyle geri iten koç Korner’in ekibi Bayreuth ikinci maçta da farklı kaybetmiş ve tur atlama şansını zora sokmuştu. Bir kez daha evlerinde Oldenburg’u  ağırlayacaklar ve sezona devam edebilmek için bu maçı kazanmaktan başka çareleri kalmadı. Koç Drijencic’in ekibi Oldenburg ilk iki maçta çok iyi iş çıkarmıştı ki ilk maçta deplasmanda rakiplerini yenmeleri play-offların önemli sürprizlerinden de biriydi. Son maçta kendi sahalarında tempoyu yükseltip atarak kazanmayı tercih ettiler ki bunda da başarılı oldular.Elbette mental olarak avantaja sahip olan takım Oldenburg ama son şansını değerlendirebilmek adına evinde taraftarı önünde kritik bir maça çıkacak olan Bayreuth da kadro kalitesi ile rakiplerine üstünlük kurabilecek bir ekipler.  Bu kez evlerinde hata yapmayacaklarını ve tamam mı devam mı maçında ne yapıp edip kazanacaklarını düşünüyorum.

Pau Orthez – Nanterre MS 2 (+6.5) / 1.92 (Bets10) 

Koç Bartecheky’nin ekibi Pau Orthez şuanda 22 galibiyetle 5.sırada ve 4.sıradaki 23 galibiyetli Strasbourg artı bu maçtaki rakipleri Nanterre’dan sadece 1 maç uzaktalar. Nanterre 23 galibiyetli Strasbourg 3.sırayı paylaşıyor. Bu maçtaki rakipleri Orthez’e yenilmeleri durumunda ise onları da yanlarına çekmiş olacaklar ve ilk 4 şanslarını riske atmış olacaklar. Evet Pau Orthez evinde çok etkili bir takım ancak son maçlarda bir düşüş içerisindeler. Bununla birlikte karşılarında bu sezon böyle kritik maçları çokça oynamış ve deplasmanlarda da kazanmasını bilen bir takım Nanterre olacak. Son 4 deplasman maçlarından da 3 galibiyet çıkarmışlardı.Misafir takımın bu maçta kolay teslim olmayacağını ve kaybetseler bile handikap içerisinde kalacaklarını düşünüyorum.

Canarias – Manresa ÜST (154.5) / 1.90 (Bets10)

Ev sahibi Canarias nam-ı diğer Tenerife 21 galibiyette ve 4.sırayı Barcelona artı Malaga ile paylaşıyorlar. Play-off’da ev sahibi avantajını kapmak adına 4.sıranın ne kadar önemli olduğunu düşünürsek Canarias bu maçı kesinlikle ciddiye alacaktır. Koç Navarro’nun ekibi Manresa lige erken havlu attı ve düşmeleri aslında haftalar öncesinde kesinleşmişti. Canarias evinde etkili ve sert savunma yapabilen, bir çok önemli hücum takımını da durdurabilmiş bir takım. Ancak bu maçta iddiasız ve zayıf rakibi Manresa‘nın tempo basketboluna dönem dönem ayak uyduracaklarını, bunun da standart ortalamalarının üstünde skorlarla bir maçı ortaya çıkaracağını düşünüyorum. Canarias’ta sakatlıkları devam eden Tim Abromaitis ve Javier Beiran forma giyemeyecekler

Trento – Sassari MS 1 / 1.57 (Bets10)

Normal sezonda evinde oynadığı 16 maçtan 11 tanesini kazanmayı başaran Trento taraftarı önündeki etkili oyununu play-off’ta da sürdürüyor. İlk maçta Sassari’yi sert ve bunaltıcı savunmaları ile kuruttular adeta. Sassari zaten sezon boyunca deplasmanlarda zorlanan ve özellikle skor bulma konusunda ellerindeki etkili, tecrübeli isimlere rağmen sorun yaşayan bir takımdı. Bunun nedeni organize olamamalarıydı. Koç Buscaglia’nın ekibi Trento ev sahibi avantajını kaybetmek istemeyeceklerdir ve ilk maçtaki galibiyetin morali ile bence yine maçın net favorisi konumundalar. Sassari  gibi hücumda dağınık olan ve yarı saha basketbolunda neredeyse hiç üretemeyen bir takıma çözüm bulmaları yine kolay olacak.

İddaa Oranı: –

Bets10 Oranı: 9.05Hakkında basketboltahmin

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

New York Knicks – Toronto Raptors İddaa Tahmini (2) 22.12.22

NBA normal sezon mücadelesinde New York Knicks, çarşambayı perşembeye bağlayan gece saat 03:30’da Toronto Raptors ile Madison …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir