Anasayfa / Genel / Fersu Yahyabeyoğlu’ndan Günün İddaa Kuponu 3 Nisan 2017

Fersu Yahyabeyoğlu’ndan Günün İddaa Kuponu 3 Nisan 2017

762 Muratbey Uşak-Galatasaray Alt 161.5 / 1.70 (iddaa) & Alt (163.0) / 1.92 (bets10)

Koç Bulkaz’ın ekibi bu sezon BSL’de maç başına 80 sayı atıyorlar ve bu alanda ligin orta şekerli takımlarından biri konumundalar. Auguste-Freimanis ikilisi son maçlarda formalarını zirveye taşıdılar, McKissis ile Harrison da kısa rotasyonunda koç Bulkaz’ın en güvendiği isimler. İşin savunma tarafında ise ligin dibinde yer alıyorlar, ortalama 84 sayı görüyorlar potalarında ve 15.sıradalar. Son 4 maçlarında da 161.5 sayı limiti aşılmadı. Koç Ataman’ın ekibi bu sezon BSL’de maç başına 79 sayı atıyorlar ve bu alanda lig ortalamalarının altındalar. McCollum ve son maçlarda formunu yükselten Daye yine koç Ataman’ın en önemli kozları olacaklar Uşak deplasmanında. İşin savunma tarafında ise iyi bir takım olduklarını söyleyebiliriz, potalarında 77 sayı görüyorlar ve bu alanda 5.sıradalar. Son 5 deplasman maçlarından 4 tanesinde 161.5 sayı limiti aşılmadı. Uşak düşme potasından uzak kalmak istiyor ve bu nedenle maçta kolay pes etmeyecektir. Keza Galatasaray’ın da play-off yolunda artık hata yapmaya taammülü kalmadı, bu  maçı hayli ciddiye alacaklardır. İki takım da birbirlerini kontrol altında tutmaya çalışacaklardır ve tempoyu mümkün mertebe rakibe teslim etmeyeceklerdir. Bu durumun da maçı alta götüreceğini düşünüyorum.

768 Venezia-Avellino Alt (158.5) / 1.70 (iddaa) & Alt (155.5) / 1.91 (bets10)

Ev sahibi ekip ligde ortalama 81 sayı atıyorlar ve bu alanda 5.sıradalar. Peric ve McGee bu maçta da ev sahibi takımın en önemli kozları olacaklar. İşin savunma tarafında da benzer bir yerdeler ligde, maç başına 77 sayı görüyorlar potalarında. Evlerinde oynadıkları son maçlara baktığımızda ise bu istatistiklerden farklı maçlar çıkarıyorlar. 3 iç saha maçlarından 2 tanesinde 158.5 baremi aşılmadı diğerinde de 0.5 sayıyla aşıldı bu barem. Misafir takımın lideri Ragland’ın sakatlığı devam ediyor ve bu maçta da oynaması beklenmiyor. Bunun yanında dizinden sakatlanan Ukraynalı uzun Fesenko da takımını yanlız bırakacak bir süre. Ligde ortalama 80 sayı atıyorlar ve bu alanda orta şekerli takımlardan biri konumundalar. Savunmada ise ligin en değerli takımlarından biriler, potalarında 76 sayı görüyorlar ve 3.sıradalar. Venezia evinde etkili savunma yapan ve sertlik ile rakiplerinin hücum potansiyellerini aşağı çekebilen bir ekip. İki önemli yıldızından yoksun olacak Avellino’nun da bu sert ve disiplinli savunmaya karşı işi kolay olmayacak. Savunmaların ön planda olacağı ve ev sahibinin istediği gibi düşük tempoda bir maç olacağını düşünüyorum, bu nedenle önerim alt seçeneği olacak.

767 Asvel-Toulon MS1 (-6.5) / 1.70 (iddaa) & MS1 (-8.0) / 1.90 (bets10)

Koç Jackson’ın ekibi son maçlarda da inişli çıkışlı bir performans sergiliyorlar, evlerinde de kazanamıyorlardı. İç sahadaki 3 maçlık mağlubiyet serisine iki hafta önce Orleans’ı yenerek son vermeyi başardılar ancak. Geçen hafta ise play-off’taki önemli rakiplerinden biri olan Le Mans’a kaybettiler. Hodge ve Watkins takımın en önemli silahları durumundalar, ayrıca takıma geri dönen Ware de ısınmaya başladı. Bu sezon evlerinde oynadıkları 13 maçtan 6 tanesini kazanabildiler. Toulon bu sezon deplasmanda çıktıkları 11 maçtan sadece 2 galibiyet çıkarabildiler ve rakiplerinden ortalama 5.5 fark yediler evlerinden uzakta. Genç guard Michineau ve tecrübeli forvet Carter takımın en önemli skor opsiyonları oldular son maçlarda. Play-off yarışından kopmamak için özellikle evlerindeki maçlarda hata yapma lüksü olmayan Aswvel’in kağıt üstünde net olarak bir üstünlüğü bulunan ligin formda olmayan takımlardan Toulon karşısında rahat bir galibiyet alacağını ve handikapın da aşılacağını düşünüyorum.

763 Panathinaikos-Trikala MS2 (+26.5) / 1.70 (iddaa) & 1.88 (bets10)

Yeşiller ligde ise her sezon olduğu gibi yine rahatlar, ezeli rakipleri Olympiakos ile birlikte zirveyi paylaşıyorlar. Lig maçlarında Borousis, James ve Singleton ön plana çıktılar şimdiye kadar, takımlarını sırtladılar. Evlerinde oynadıkları maçlarda rakiplerine ortalama +23 diferans sağladılar bu sezon. Son 3 maçlarından 2 tanesinde de 26.5 sayı barajı aşılmadı. Koç Kastritis’in ekibi bu sezon deplasmanda oynadıkları 11 maçtan sadece 2 tanesini kazanabildiler. Evlerinden uzakta bu sezon oynadıkları maçlarda rakiplerinden ortalama -12 diferans yediler. İki Amerikalı guardları Caffey ve Barlow takımın en önemli hücum opsiyonları şuanda. Son 3 deplasman maçlarında ligin köklü ve güçlü takımlarına karşı oynadılar. Sırasıyla AEK, PAOK ve Olympiakos’un hiç birinden 26.5 fark yemediler.

İddaa Oranı: 8.35

Bets10 Oranı: 13.10Hakkında basketboltahmin

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Cleveland Cavaliers – Orlando Magic İddaa Tahmini (2) 27.10.22

NBA normal sezon mücadelesinde Cleveland Cavaliers, çarşambayı perşembeye bağlayan gece saat 02:00’de Orlando Magic ile Rocket Mortgage …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir