Anasayfa / Genel / Fersu Yahyabeyoğlu’ndan Günün Kuponu 16.08.17

Fersu Yahyabeyoğlu’ndan Günün Kuponu 16.08.17

Fersu Yahyabeyoğlu'ndan Günün Kuponu 16.08.17
Fersu Yahyabeyoğlu’ndan Günün Kuponu 16.08.17

Bugünkü kuponumda sizler için 4 maç seçtim. Devam eden 2019 FIBA Dünya Şampiyonası Ön Eleme Gruplarındaki 5 maçtan 4 tanesi kuponumda yer alıyor. Herkese kuponlarında bol şans diliyorum.

782 Estonya – Makedonya ÜST (145.5) / 1.70 (iddaa) & 1.86 (bets10)

Estonya topu çok iyi paylaşan ve 3 sayılık atışlarda da etkili olan bir takım. Ayrıca potalarını da gayet iyi korudular şimdiye kadar, savunmada sertlik düzeyini iyi ayarlıyorlar. Makedonya da sürekli tempoyu forse ederek oynuyor ve bu da bizlere yüksek skorlu maçlar izlettiriyor. Oynadıkları son iki maçta sırasıyla 156 ve 161 sayı çıktı.Her ne kadar iki takımın da elemelere kalma ihtimali oldukça yüksek olsa da grupta aralarında oynadıkları ilk maçta olduğu gibi bu maçta da çekişmenin hat safhada olacağını düşünüyorum. Bununla birlikte Veideman ve Theodore gibi iki açık alanda etkili guard liderliğinde takımların tempoyu arttırıp bizlere bol skorlu bir maç izleteceğini de düşünüyorum.

786 Hollanda – Avusturya ÜST (145.5) / 1.70 (iddaa) & 1.88 (bets10)

Yüksek tempoda oynayan Hollanda, son maçlarda iyice açıldı ve artık daha da rahat skor buluyorlar, ortalama 85 sayı attılar şimdiye kadar. Yarı saha basketbolunda etkili olan ve boyalı alanı iyi kullanan kırmızı beyazlılar gerektiğinde tempo yapıp skoru da yukarlara çekebiliyorlar ki şimdiye kadar 82,7 ortalama ile oynadılar. Son maçta da Arnavutluk potasına tam 97 sayı göndermişlerdi.Her iki takım da gruptan çıkmayı ve dolayısıyla elemelerde yer almaya hak kazandılar. İlk maçta Hollanda deplasmanda Avusturya’yı 79-72 geçerek çok önemli bir giriş yapmıştı bu gruba. Bu kez iki takım da rahat ve prestij maçına çıkacaklar. Bu durumun parkeye yansıyacağını ve savunma dirençlerinin düşerek skor potansiyellerinin artacağını düşünüyorum. Üst seçeneği değerlendirilebilir.

785 İsveç – Ermenistan MS 2 (+7.5) / 1.70 (iddaa) & MS 2 (+8.5) / 1.84 (bets10)

İsveç, tempoyu yükseltip rakip savunmalar yerleşmeden atletik ve genç forvetleri ile skor bulmaya çalışıyor, ritim bulduklarında tehlikeli oluyorlar. Son maçta Bosna Hersek’i deplasmanda yenerek önemli bir avantaj elde etmiş olsa da istikrarsız bir ekip ve performansları günlük. Ermenistan ise deplasmanlarda da etkili olduğunu bir çok kez gösterdi Bu sezon Beşiktaş’ta izleyeceğimiz Ryan Boatright şuanda alev almış durumda, Ermenistan’ı tek başına sırtına aldı götürüyor adeta. Skorer guardın liderliğindeki Ermenistan’a bir kez daha güveniyorum, handikapın içinde kalacaklarını hatta maçı kazanma ihtimallerinin de gayet yüksek olduğunu düşünüyorum.

783 Belarus – Bulgaristan ALT (156.5) / 1.70 (iddaa) & ALT (156.0) / 1.86 (bets10)

Bulgaristan elemelere katılmak için gereken bileti kaptı ve deplasmanda oynayacakları bu maçta ister istemez bir konsantrasyon problemi yaşayacaklardır. Bu noktada Belarus da rakibini bu şekilde yakalamışken tempoyu iyice düşürüp kendi istediği seviyeye çekecektir ve rakibi uyutarak, ritim bulmalarına izin vermeden kazanmak isteyeceklerdir. 3 maçta ortalama 68 sayı gördüler potalarında ve bu maçların tamamında 156 sayı bareminin altında kalındı.Bunun yolu da düşük skordan geçiyor. Önerim alt olacak.

İddaa Oranı: 8.35

Bets10 Oranı: 11.97Hakkında basketboltahmin

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

New York Knicks – Detroit Pistons İddaa Tahmini 22.10.22

NBA normal sezonda cumartesi sabaha karşı 02:30’da New York Knicks Madison Square Garden’da Detroit Pistons’ı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir