Güncel
Anasayfa / Genel / Fransa Belçika Maçı İddaa Tahmini 18.08.2017

Fransa Belçika Maçı İddaa Tahmini 18.08.2017

Fransa Belçika Maçı İddaa Tahmini 18.08.2017
Fransa Belçika Maçı İddaa Tahmini 18.08.2017

Eurobasket hazırlıklarını sürdüren Fransa  ve Belçika Almanya’nın ev sahipliğinde düzenlenen DBB Super Cup hazılık turnuvasında  karşı karşıya gelecekler.

Avrupa şampiyonasında madalya favorilerinden Fransa ve sürpriz kovalayacak Belçika’nın mücadelesinde analiz kısmına geçmeden önce baremlere bir bakalım. En iyi bahis bürolarından biri olan Bets10‘da deplasman takımı lehine 12.5 handikap açılmışken toplam sayı limiti de 149.0 olarak set edilmiş. İddiaa’da 751 koduyla açılan maçta ise deplasman takımı lehine 12.5 handikap set edilmişken toplam sayı baremi de 149.5 olarak belirlenmiş.

Fransa Favori

Fransa son yıllarda katıldığı tüm şampiyonlarda olduğu gibi bu Eurobasket’te de favorilerden biri. Hazırlık maçlarında inişli çıkışlı bir performansları var. İspanya ve Hırvatistan gibi iki önemli rakibe kaybettiler, Litvanya’ya karşı ise iki de bir yapabildiler. Alıştığımız basketbollarının aksine bize yüksek skorlu maçlar izletiyorlar, son maçta da 165 sayı barajı aşıldı. Tabi bunun önemli bir nedeni de Litvanya ve Hırvatistan gibi tempo yapan iki takıma karşı oynamış olmalarıydı. Her ne kadar Rudy Gobert ve Tony Parker kadroda yer almayacak olsa da Nando De Colo ve Boris Diaw liderliğinde etkileyici bir kadroları var. Fournier ve Jackson gibi iki tane çok potansiyelli, her an ön plana çıkabilecek skorere sahipler.

Belçika Sürpriz Peşinde

12 Dev Adam’ın grubunda yer alan Belçika, son yıllarda dikkat çeken bir yükseliş içerisinde. Çeşitli Avrupa liglerinde oynayan değerli oyunculara sahipler ve Eurobasket’te yer alacak kadrolarını da belirlediler. Jonathan Tabu, Sam Van Rossom, Pierre-Antoine Gillet ve Maxime De Zeeuw ve Axel Hervelle gibi tecrübeli isimlere sahipler. En önemli özellikleri dengeli ve disiplinli bir takım olmaları. Kolay pes etmiyorlar ve maçın her anında aynı konsantrasyonla mücadele edebiliyorlar. Hazırlık maçlarında ise yükselen bir performansları var, son 3 maçtan ikisinde İspanya ve Almanya’yı yenmeyi başardılar. İspanya maçı onlar için hücum performansı adına özeldi, normalde sert savunma ve düşük tempoda rakiplerini 70-75 bareminde tutarak kazanma yoluna gidiyorlar.

Fransa – Belçika İddaa Tahmin

Fransa elbette bu maçta da favori. 12.5 handikap da bana göre biraz tehlikeli bir seviyede, sınırda. Fransa’nın son maçlarda çok skorlu maçlar izlettiğini biliyoruz ama özünde sert savunma yapan ve rakiplerini düşük skorda tutabilen bir takım. Belçika da bu bağlamda onlara uyum sağlayabilecek bir takım, sert ve düşük bir skorlu bir maç geçmesini bekliyorum.

Güven indeksi: 7/10

İddaa Oranı:  ALT (149.5) / 1.70

Bets10 Oranı: ALT (149.0) / 1.85Hakkında basketboltahmin

Mutlaka bakın

adriyatik ligi basketboltahmin.net tahmin ve analizleri

Borac – Mega SoccerBet İddaa Tahmini 06.11.20

Adriyatik Ligi 6. hafta mücadelesinde Borac Cuma saat 22:00’da Mega SoccerBet ile karşılaşacak. İddaa toplam …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.