Anasayfa / Bahçeşehir Koleji / Gaziantep – Bahçeşehir Koleji İddaa Tahmini 20.09.19

Gaziantep – Bahçeşehir Koleji İddaa Tahmini 20.09.19

Cevat Soydaş Turnuvası kapsamında Gaziantep Cuma saat 19:00’da Bahçeşehir Koleji ile karşılaşacak. İddaa bu maça oran açmamışken Bets10 ise Gaziantep lehine 7.5 handikap belirlemiş.

Gaziantep yne mütevazi br kadro kurdu ve henüz adaptasyon sürecinin içindeler. Özellikle çok şey beklenen Crawford ve Sanders henüz uyum sağlayabilmiş değil ve Vasiliauskas da geçen sezonki formundan uzak. Son maçta Tofaş’dan tam 26 sayı fark yediler ve sadece Hagins ile Jelovac pota altında ayakta durmaya çalışan isimler olmuşlardı.

Bahçeşehir Koleji cephesinde de sakatlıklar can sıkıyor. Mathiang, Hadi, Alper ve Can kadroda yer almıyorlar. Son maçta buna rağmen güçlü Tofaş’a karşı iyi direnmişler, Golden, Johnson, Armand ve Clark’dan en üst seviyede katkı almışlardı. Gaziantep karşısında da işleri kolay olmayacak çünkü onlar da farklı Tofaş mağlubiyetinin ardından dişlerine göre bir rakip bulmuşkan daha dirençli oynayacaklardır. Bahçeşehir’in 6 kişilik rotasyonla oynayacağını da düşünerek Gaziantep’in handikapta kalmasını bekliyorum ki kazanmaları da sürpriz olmaz.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 (+7.5) – 1.85
Güven İndeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

vtb basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Tsmoki Minsk – Khimki İddaa Tahmini 26.01.20

VTB Lig mücadelesinde Tsmoki Minsk Pazar saat15:00’da Khimki ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımının toplam sayı …