Güncel
Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Giessen – Mitteldeutscher İddaa Tahmini 30.09.18

Giessen – Mitteldeutscher İddaa Tahmini 30.09.18

almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz
almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Almanya easy Credit BBL açılış haftasında Giessen Pazar saat 16:00’da Mitteldeutscher ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 5.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 6.5 olarak açılamış.

Koç Freyer yönetimindeki Giessen, geçtiğimiz sezon düşme tehlikesini hissetmiş bir takımdı ve bu yıl oralardan uzak kalmak istiyorlar. Bunun için de kadrolarında revizyonlar yaptılar. Önce takımdan ayrılan kayda değer isimlere bakalım; Jamar Abrams ve Austin Hollins. Kadroya yeni eklenen değerli isimler ise; David Bell, Siyani Chambers, Brandon Thomas, Larry Gordon. Yeni yabancılar ile güç kazandıklarını söylemek yanlış olmaz.

Mitteldeutscher geçtiğimiz sezonun orta şekerli takımlarından biriydi, onlar da alt sıralara düşmek istemiyorlar. Yaz dönemini hareketli geçiren takımlardan biri oldular. Önce takımdan ayrılan isimlere bakalım; Djordje Pantelic, Djordje Drenovac ve Lamont Jones. Kadroya yeni eklenen isimler ise; James Farr, Lee Moore, Aleksandar Marelja, Adika Peter-McNeilly, Alex Ruoff oldu. Tam olarak güç kaybettiler diyemeyiz belki ama Jones’un yerini dolduramadıklarını söyleyebiliriz.

Giessen Abrams ve Hollins haricinde kadrosunu korurken Bell ve Gordon gibi iki önemli takviye de yaptı takıma. Geçen sezon olduğu gibi evlerinde denk takımlara karşı üstünlük kuracaklarını düşünüyorum. Mitteldeutscher ise ne kısaldı ne uzadı transfer döneminde ancak Jones’u kaybettikten sonra yerini dolduramadılar. Bu zor deplasmanda Giessen karşısında direnseler de maçın son bölümünde ayakta kalmalarının kolay olmayacağını düşünüyorum. Bu nedenle tercihim ev sahibinin handikaplı galibiyeti olacak.

İddaa Oranı: MS 1 (-5.5) / 1.70

Bets10 Oranı: MS 1 (-6.5) / 1.90

Güven İndeksi: 7/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Türkiye – Porto Riko İddaa Tahmini 23.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında Çin’de düzenlenen Atlas Challenge turnuvası ilk tur maçında Türkiye Cuma saat …