Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Giessen – Rasta Vechta İddaa Tahmini 09.11.19

Giessen – Rasta Vechta İddaa Tahmini 09.11.19

Almanya easyCredit BBL 7.hafta mücadelesinde Giessen Cumartesi saat 22:30’da Rasta Vechta ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 toplam sayı limitini 170.5 olarak açıklamışlar.

Giessen BBL’nin kötü basketbol oynayan ekipleri arasında yer alıyor. 5 maçtan sadece 1 galibiyet alabildiler ve bu maçlardaki en büyük problemleri savunmaydı, potalarında ortalama 88 sayı gördüler. Son 3 maçlarından ikisinde de zaten bizlere geçen sezonki gibi yüksek tempolu, bol attıkları ama daha çok yedikleri mücadeleleri izletmiştlerdi. Bu maçlardan ikisinde sırasıyla 174 ve 178 sayı çıkmıştı.

Vechta ise son haftalarda toparlandı ve toplamda 3 galibiyete ulaşarak ilk 8 sıradaki takıma yaklaştı. Ancak tabi deplasman karneleri iyi değil, 3 maçtan sadece birini kazanabildiler ve bu maçlarda potalarını korumakta zorlandılar, ortalama 86 sayıya izin verdiler. Ayrıca Şampiyonlar Ligi’nde de iyi sonuçlar alıyorlar son dönemde. İki kulvardaki son 3 maçlarından ikisinde bizlere keyifli ve bol skorlu maçlar izlettiler, bu maçlarda sırasıyla 182 ve 178 sayı izlemiştik.

Giessen cephesinde Brown, Thomas, Meyer üçlüsü hücumda takımı taşıyan isimler olurlarken Vasturia ile Simpson da Vechta cephesinde hücuma liderlik eden isimler oldular. İki takımın da tempoyu ne kadar sevdiklerini, açık alanda ne kadar etkili olduklarını biliyoruz. Bu maçta da birbirlerinin yumuşak savunmalarını etkili hücum silahları ile zorlayacaklarını ve toplam skoru ortaklaşa üste taşıyacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: ÜST (170.5) – 1.60
Avrupa Bahis Oranı: ÜST (170.5) – 1.71
Güven İndeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Beijing Royal Fighters – Guangzhou İddaa Tahmini 09.07.20

Çin Ligi mücadelesinde Beijing Royal Fighters Perşembe saat 14:35’de Guangzhou ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin …