Anasayfa / Fransa Jeep Elite Pro A / Le Mans – Gravelines İddaa Tahmini 09.11.19

Le Mans – Gravelines İddaa Tahmini 09.11.19

Fransa JeepElite Pro A 8.hafta mücadelesinde Le Mans Cumartesi saat 22:00’da Gravelines ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için 1.40 oran belirlemişken Bets10 ise oranı 1.51 olarak açıklamış.

Le Mans 7 maçın ardından 3 galibiyet alabildi ve ligin orta şekerli takımlarından biri konumundalar şuana kadar. İç saha performansları ise gayet iyi çünkü 3 galibiyetlerini de kendi sahalarında oynadıkları 4 maçtan çıkardılar ki evlerinde de bunu seri haline getirmiş durumdalar, Chalon Saone, Limoges ve son olarak güçlü Monaco’yu geçtiler bu serinin dahilinde. Eito, Emegano ve Bigote takımın son dönemdeki formda isimleri.

Gravelines ise rakibinden bir adım önde, 8 maçtan 4 galibiyet çıkarmayı başardılar. Ancak deplasman karneleri sıkıntılı, 4 maçtan 3 tanesini kaybettiler. Son 2 deplasman maçlarında Pro A’da Dijon’a hiç direnememiş ve 19 sayı farkla kaybederken kupada ise denk rakiplerinden Chalons Reims’e de 4 sayı ile kaybetmişlerdi. Sene, Koffi, Michael Thompson ve Adonis Thomas ile hücumda sorunları yok ama savunmada istikrarsızlar özellikle deplasmanlarda.

Le Mans son maçlarda kendi sahasında ne kadar etkili ve formdaysa Gravelines ise deplasmanlarda o kadar zorlanıyor ve istikrarlı değil. Ev sahibinin Eito ve Bigote gibi tecrübeli isimleri ile kontrolü ele almasını ve sert savunmaları ile rakibin oyuna girmesine mümkün olduğu kadar izin vermemesini bekliyorum. Bu sahadaki son maçta Monaco’yu yenen ve yüksek moralli olan Le Mans’ın Gravelines’a karşı da sorun yaşamasını, kazanmasını bekliyorum.

İddaa Oranı: MS 1 – 1.40
Avrupa Bahis Oranı: MS 1 – 1.51
Güven İndeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Beijing Royal Fighters – Guangzhou İddaa Tahmini 09.07.20

Çin Ligi mücadelesinde Beijing Royal Fighters Perşembe saat 14:35’de Guangzhou ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin …