Anasayfa / Basquet Girona / Girona – Bilbao İddaa Tahmini 27.04.24

Girona – Bilbao İddaa Tahmini 27.04.24

İspanya Liga Endesa 31. hafta mücadelesinde Girona Cumartesi günü saat 21:45’de Bilbao ile karşılaşacak. İddaa misafir takım lehine 2.5 handikap belirlemişken intobet ise handikapı 3.5 olarak açıklamış.

Girona son 5 maçını üst üste kaybetti ama topladıkları 10 galibiyetle halen 14. sırada yer aldıklarını, düşme potasından 2 adım uzakta ve güvenli sularda olduklarını belritelim. Evlerinde ise son 2 maçta güçlü rakiplerle karşılaşmışlar, play-off ekiplerinden Manresa’ya direnmişler ama 1 sayı ile kaybetmişler, şampiyonluk adaylarından Barça’ya ise yine direnerek 6 sayı farkla yenilmişlerdi. Son maçta ise konuk oldukları bir diğer play-off ekibi Badalona’ya 6 sayı ile kaybettiklerini belirtelim. 

Bilbao ise son 2 maçını üst üste kaybetti ve 13 galibiyette kaldı. Play-off potasından 4 maç uzakta kaldılar ve kalan 4 maçlarının tamamını kazansalar bile bileti kapma şansları bulunmuyor. Düşme durumları da olmadığı için kalan maçları formalite için oynayacaklarını belirtelim. Evden uzaktaki son maçlarında güçlü play-off ekiplerinden Tenerife karşısında direnememişler ve tam 17 sayı farkla hezimete uğramışlardı.

İki takım adına farklı anlamlar ifade eden bir maç olacak. Girona düşme potasından henüz tam olarak kurtulamadı, risk devam ediyor ve bu nedenle de evlerinde oynamalarıyla birlikte bu maça daha motive olan taraf olacaktır. Deplasman karnesi pek iyi olmayan Bilbao’nun ne play-off ne de düşme hattıyla ilgisi kalmadığı için motivasyonunun düşük olabileceğini düşünüyorum. Galibiyete daha fazla ihtiyacı olan ev sahibi ekibin düşük farkla da olsa kazanmasını bekliyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-2.5) – 1.48
intobet Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.89
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Slovenya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Helios Suns – Cedevita Olimpija İddaa Tahmini 24.05.24

Slovenya Ligi final serisi ilk maçında Helios Suns Cuma günü saat 19:15’de Cedevita Olimpija ile …