Anasayfa / Dallas Mavericks / Golden State Warriors – Dallas Mavericks İddaa Tahmini 03.04.24

Golden State Warriors – Dallas Mavericks İddaa Tahmini 03.04.24

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Golden State Warriors Çarşamba günü saat 05:00’da Dallas Mavericks ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Hovarda toplam sayı limitini 229.5 olarak açıklamışlar. 

Warriors son 4 maçını üst üste kazandı ve bu süreçte Houston’ın bir maçını kaybetmesiyle play-in potasındaki yerlerini biraz daha sağlamlaştırmışlar, farkı 2 galibiyete çıkarmışlardı. Diğer yandan evlerinde oynadıkalrı son 5 maçlarına baktığımızda ağırlıklı olarak yenilgiler görürken diğer ortak noktanın da yüksek skor olduğunu görebiliriz. Bu maçlarda en düşük 231 sayı, en yüksek 253 sayı üretilmişti, tamamın 230 baremi aşılmıştı. Saric’den faydalanamayacaklar, Kuminga’nın durumu ise net değil. 

Dallas ise istim üstündeki takımlardan birisi, son 7 maçlarını üst üste kazandıklarınu gördük. Deplasman karnelerine baktığımızda ise son 3 maçlarını üst üste kazanırken ikisinde ortak noktanın yüksek tempo ve bol skor olduğunu da görebiliriz. Önce Kings’i 96-132 sonra da Houston’ı 107-125 gibi farklı skorlarla geçmeyi bilmişlerdi. Bu maçta Josh Green ve Lively’den faydalanamayacaklar, başka önemli bir eksikleri yok.

Normal şartlarda kadrolarına baktığımızda çok daha yüksek sıralarda olmalarını beklediğimiz iki denk takımın karşılaşmasını izleyeceğiz. Dallas daha formda daha diri olan taraf olsa da Warriors’un play-in’deki yerini garantilemek adına daha çok galibiyete ihtiyacı var. Bu nedenle de taraf ya da handikap anlamında riskli bir maç olarak görüyorum. Diğer yandan iki takımın da son dönemde tempo ve skor üretimi konusunda etkili performanslar sergilediklerini gördük. Bir tarafta Doncic ile Irving diğer tarafta da Curry, Thompson, Wiggins gibi silahlar varken karşılıklı olarak 115 baremini aşmaları beni şaşırtmaz. 

İddaa Oranı: ÜST (229.5) – 1.50
Hovarda Oranı: ÜST (229.5) – 1.67
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

FIBA Şampiyonlar Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Tenerife – Tofaş İddaa Tahmini 17.04.24

FIBA Şampiyonlar Ligi çeyrek final serisi 3. ve son maçında Tenerife Çarşamba günü saat 21:00’da …